Jump to content

dionice hrvi


kuki35

Preporučene objave

Ma to vam je to - ( banana )

 

Oni " rade " puževim korakom i još sporije, jer kada bi riješili brzo sve naše predmete oni ne bi imali više što za raditi i postali bi višak, tj. bez posla. Ovako su si izračunali koliko ima nas i naših predmeta, pa da ovim trempom dočekaju 65-tu godinu - ( super ) - života pa u mirovinu. A nas i naše potrebe ko j.....

Po njima nama se nikuda ne žuri, pa kada stignu dobro su stigli.

 

Sve je to da ne kažem šta.

 

Pozdrav svima i sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dajte ljudi molim vas pomozite s nekim odgovorom,prijedlogom bilo cime!koga da vise pitam,zovem za te dionice iz HFP po pitanju hrvi vise sam neznam sta ni kako,upao u dugove,pi...postoji li neki zakonski rok u kojem bi oni trebali dati to sto je zakonom zajamceno,ili kako im se svidi?kako da dodjem s tim predsjednikom Duvnjakom u kontakt,ili je i on nedodirljiv,nedostizan za nas "tu neke HRVI"??STA JE TO,STA SE ZBIVA S TOM DRZAVOM,LJUDIMA KOJIMA SMO OMOGUCILI da se bave tim poslovima,i jos k tome fenomenalno zaradjuju,a ja se j... u 03.00h kao da je podne?je,stoji da se nisam borio za tu neke dionice,ali za zakone,i postivanje njih da.sta,j..sta da radim??spavati nemogu,popusio 3. kutiju i sad laganini cekam jutro,postara,koji ionako nosi samo racune,a neka konkretna rijesenja od recimo Duvnjaka niodkud.koda su duvnula u 3 p...m...m... :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Predala zahtjev u siječnju 07.god i konačno dobila riješenje u prosincu 08.Svi koji ste predali zahtijeve ne čekajte da vas fond izvijesti o donošenju potvrde sa Upravnog suda nego odite to odmah obaviti.naime:odnesite na Upravni sud drugostupanjsko riješenje za zamolbom o izdavanju potvrde o pravovaljanosti istog a u svrhu ostvarivanja prava na dionice.na sreću sub vam već za desetak dana istu dostavlja na kućnu adresu te ju odmah osobno odnesite u font.Vjerujte, najbrži put.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tonka59 je napisao:

Predala zahtjev u siječnju 07.god i konačno dobila riješenje u prosincu 09.Svi koji ste predali zahtijeve ne čekajte da vas fond izvijesti o donošenju potvrde sa Upravnog suda nego odite to odmah obaviti.naime:odnesite na Upravni sud drugostupanjsko riješenje za zamolbom o izdavanju potvrde o pravovaljanosti istog a u svrhu ostvarivanja prava na dionice.na sreću sub vam već za desetak dana istu dostavlja na kućnu adresu te ju odmah osobno odnesite u font.Vjerujte, najbrži put.

 

...mislili ste možda u sijećnju 07.god i prosincu 07.god. ?...

...to nije niti godina dana onda....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam još čuo da treba neka potvrda od upravnog suda,a šta ako u međuvremenu 2.st. riješenje istekne(jer je bilo privremeno) a poziv na ponovnu komisiju još nije stigao :misli:

Moj je slučaj ,predao u 10. mj. 2007 i sad trenitno mi je 2.st.isteklo(znam da ću se još načekat ali oped ako se potrefi da izađe?)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

nova vijest sa ttxt ukida se fond za privatizaciju, očigledno je zašto su kupovali vrijeme i zašto toliko dugo čekamo dionice, osobno čekam 1,8 god. sad dok se osnuje nešto novo pa dok smisle neke nove dokumete koje trebamo prikupiti ljubljanska burza će kupiti zagrebačku itd na kraju će se prije izlistati dionice pik vrbovca na burzi po nominalnoj cijeni od 800 kn nego što ćemo mi dobiti svoje dionice

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lost je napisao:

nova vijest sa ttxt ukida se fond za privatizaciju, očigledno je zašto su kupovali vrijeme i zašto toliko dugo čekamo dionice, osobno čekam 1,8 god. sad dok se osnuje nešto novo pa dok smisle neke nove dokumete koje trebamo prikupiti ljubljanska burza će kupiti zagrebačku itd na kraju će se prije izlistati dionice pik vrbovca na burzi po nominalnoj cijeni od 800 kn nego što ćemo mi dobiti svoje dionice

 

Možda to i nije loše, sada bi trebali riješiti sve zamolbe za dionicama prije ukidanja fonda - mi smo zamolbe pisali fondu koji se ukida pa bi nas trebao on i riješiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija