Jump to content

na koji način?!


zombie

Preporučene objave

Molila bih par dobrih savjeta jer me stvarno uhvatila muka i ne znam uopće kako da isplaniram ovih zadnjih mjesec ipo dana. Dakle, još malo pa ću završiti s prvim ponavljanjem gradiva koje je više nalikovalo na učenje ispočetka, ali dobro, valjda je tako svima bilo, bar se nadam. E sad me zanima na koji način da ja sa ponovnim ponavljanjem i ponavljanjem ovih 10 ispita koji se sastoje i sami znate od koje literature, tu sad ubacim i ponavljanje po pitanjima kojih ima masu masu masu.... jer samih ispitivača ima 30-ak ili sl.,a zamislite koliko je to pitanja (ja sam sortirala preko 300 str samih pitanja). Je li to moguće i neka mi netko kaže kako je to uspio sve organizirati? Meni je to nemoguće misija... :place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne boj se, tvoje stanje je normalno. :-D

 

Dok ne saznaš komisiju, radi sve kako si i dosad radila.

Kad saznaš komisiju, tad se koncentriraj na njihova pitanja.

Ne daj se obeshrabriti time što sva pitanja koja si prikupila daju 300str; ne zaboravi da u toj hrpi ima mnogo, mnogo, mnogo istih pitanja, pitanja koja se ponavljaju.

 

I, na kraju, ne zaboravi: u komisijama su dobronamjerni ljudi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija