Jump to content

Presretač!!!


zazoom

Preporučene objave

Dakle, skibio me presretač negdje na autocesti nakon Ravne Gore iz smjera Rijeke prema Zagrebu. Vozio sam brzo kažu dečko i cura u plavom - 98 više od dozvoljenog!

Zaustave oni mene, zatraže prometnu i vozački i vrate mi dokumente uz napomenu da ću dobiti rješenje prekršajnog suca! I to je to, niu mi ništa uručili, i nisam ništa morao potpisivati!

Imam li kakvih šansi izbječi ovu kaznu, s obzirom da nisam ništa potpisivao?

Btw, ja sam iz Istre, a "događaj" je bio u drugoj županiji.

Zahvaljujem na odgovoru?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

policijski službenici će protiv vas podnijeti optužni prijedlog radi počinjenog prekršaja iz čl. 54. st. 1. kažnjivo po stavku 2. za što je predviđena novčana kazna od 3.000 do 7.000 kuna + 3 negativna prekršajna boda. dobit će te prekršajni nalog kojeg će te moći platiti ili ulaganjem prigovora pokrećete prekršajni postupak. ako prekršajni sud vaš prigovor ocijeni opravdanim bit će te pozvani na saslušanje. presuda prekršajnog suda bit će konačna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prigovor se podnosi putem organizacije policije koja podnosi prekršajni nalog. sa interneta skinite adresu te policijske organizacije

http://www.mup.hr/

i prigovor obavezno predati preporučenom poštom poštujući rok od 8 dana od dana primitka. nadlažan će biti sud prema mjestu vašeg prebivališta odnosno boravišta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

prigovor se podnosi putem organizacije policije koja podnosi prekršajni nalog. sa interneta skinite adresu te policijske organizacije

 

nije dobio nikakvu potvrdu ALI perverzno je da nema adrese na na prekršajnom nalogu.

ja sam isto trazio na web adresu!!

 

samo mupovcu moze znaziti nesto kao IPPPPZG :-D

 

ja sam svoje prigovore slao na glavnu adresu ministarstva i nisam odbijen

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija