Jump to content

Rješenje o prijemu


Lendsir

Preporučene objave

Znam da sam već dosadna sama sebi a i vama ali nikako da mi odgovor sjedne. Evo problem pa molim bilo kakav odgovor:

Ukratko: prošla na natječaju (državnom) za posao, poslali me na lječnički koji sam obavila i sad čekam već skoro dva mjeseca rješenje ili odbijenicu. Naravno zvala sam vele još nisu dobili iz Zagreba. Problem je tome da kolegica koja se natjecala za drugi posao je dobila rješenje.

Sad me zanima zašto to tako dugo traje agonija traje a bi zbilja htijela znati da li sam primljena ili ne. Ima li kakav rok u kojem moraju poslati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moguće je svašta, sve dok Vas nisu pismenim putem obavijestili da su Vas primili u radni odnos.

 

Draga moja Lendsir prestanite razmišljati negativno. I to odmah. Jasno mi je da bi što prije na posao, ali ako se sad grizete zbog "štobibilodabibilo" ostarit ćete prerano.

Reći ću Vam da sam prvu molbu za posao poslala u veljači, a prvi radni dan bio mi je kad sam već izgubila svaku nadu - 1. srpnja. Drugi put su me iznenadili brzinom, od natječaja do prvog radnog dana put je trajao "samo" tri i pol mjeseca. :-D

 

Sretno!!!! I pozitiva u glavicu!!! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što da Vam drugo velim nego HVALA. Ovo mi je trebalo da dođem malo k sebi. Sve što ste rekli je istina i evo obečaj da budem se malo spljuskala s jedne i druge strane i da budem se prestala živcirati (ne potpuno). Ali morate mi obećati za mjesec dana ako ne dobijem rješenje još jedan takav mail.

Puno pozdrava i hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija