Jump to content

Dali će nepravda bit ispravljena


Fighter3GBR

Preporučene objave

oprostite mi ali morao sam se ponovno javit.Gledam tu na forumu kolike mirovine imaju ljudi ,a neki su gadno popušili,mislim čemu takva razlika, pa ljudi moji večina nas je sudjelovala u DR.Evo krecem od sebe dragovoljac,branitelj,veteran,pripadnik gardijskih brigada,nikad ranjavan (hvala bogu).Obišo sam sva ratišta od istocne slavonije ,zapadne slavonije,BiH,dalmacije(akcija maslenica),bljesak oluja.Uvijek pješadija točnije puškostrojničar skroz sam radio do umirovljenja.otišo u mirovinu po članku 11 PTSP 14 05 2008,naravno zakasnio sam na onaj famozni rok,tako da nemam rvi,a dobio sam mirovinu 2200 kn.Dobra mirovina zar ne,nisam nikad ništa tražio ni dobio od države ili vojske,stan sam kupio svojim novcem prije 5 god,rata kredita mi je 1600kn.Jebiga osječam se jadno i poniženo da ne kažem glupo.

Kako ispravit nepravdu!!!!! To je pitanje,ako zna neko odgovor nek napiše,zbilja bih volio znat.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Profesionalna,omjera nema,u HV sam od 1991,s manjim prekidom,od 8 mjeseci i to u 1993god,nakon toga sam ponovno u HV do umirovljenja.Napominjem da nisam dobio ni 100 posto plaće dok sam bio na bolovanju #OOPS#ga odbili me jer nisam imo nalaz vještaka a do vještaka nisam mogao doći jer pogađaš prošo rok.Ma neznam šta da kažem totalno sam sjeban,inače liječio sam se u požegi i još uvijek se liječim.Eto toliko ako te još šta zanima napiši ja ti se javim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

neki dan sam bio u Udruzi branitelja u Zagrebu (prečko), gdje mi je jedan branitelj, koji tamo i radi, odnosno, pruža smjernice braniteljima koji su se eto počeli liječiti nakon onog datuma 2005 godine, te mi je čovjek lijepo rekao i obrazložio, da pokušavaju na se moguće načine da bolest PTSP-a stave ispred zakona, a ne kako je sad obratno, tj. smjeli smo se eto razboljeti do tad i tad, a poslije tko vas šmirgla.

Taj čovjek, eto ulio mi je neku nadu, da se netko u ovoj

nam državi bori za nas, one koji eto ostadosmo izvan tog datuma.

Prijatelju, nadam se, da sam i tebe eto malo smirio, koliko toliko, a eto ako imaš vremena priupitaj i ti u nekoj udruzi, da li netko nešto pokušava, jer možda se jednog dana i oni recimo "udruže" pa svi kao jedan dođu pred Vladu RH i pomognu nama još oko 2-3 tisuće branitelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Neznam prijatelju šta bi reko toliko sam razočaran da ti ne mogu opisat.Ja jednostavno ne mogu vjerovat da moj ratni put niko ne vrednuje,i ne samo moj kao što kažeš dve tri tisuće je nas ostalo ,još dan danas ljudi radei nadaju se nekoj povoljnijo mirovini.Svaka čast braniteljima ali mi znamo koje ko? Barem ja poznaje ljude koji su samnom ratovali i ja snjima

Sad dođem u grad a ono sve neke nepoznate face,ma strašmo neznam šta da kažem.Ja ču probat sve i najvjerovatnije ću ih tužit briga me za državi nije ni njih briga za nas .Toliko za sad veliki pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija