Jump to content

Šta napravit


grgaa

Preporučene objave

Neznam odakle bi poćeo. Imam baku koja ima dva sina jedan je u hrvatskoj, a drugi je u inozemstvu. O baki sam se ja dosta dugo brinuo preko nekoliko godina nisam nikad brojao, ali bilo ih je puno. Prije tri godine baka je otišla u ustanovu za starije osobe Svjetlost, pošto se ja nisam više mogao dovoljno brinut o njoj, a sama zbog bolesti nije mogla. Tu nastaju moji problemi. Dom je u vlastništvu njezinog sina koji je u Hr. i taj sin baš nije puno mario za nju ,ali pošto baka ima dobra primanja on je tu vidio dobru priliku za zaradom. Nakon nekoliko mjeseci pošto je baka bila u domu dobim ja pismo od svog "strica" da ja moram platit njezin boravak u domu. ajde ošo ja tamo i to se riješilo. da bi sada opet neki dan ja dobio poziv da je baki isteklo dopunsko i da ja moram platit isto. Nazovem ja njih u dom da pitam zašto ja moram to platit ipak baka ima dva sina pa neka plate, ali ni "stric" ni njegova žena ne žele sa mnom razgovarat pošto sam ja to rekao zaposlenici doma da im prenese. Danas dođem u dom u posjet baki i veli mi gospođa koja tamo radi da me nemože pustit baki jer je šefica to zabranila. Da li neko zna šta mi je činit kud ić kome se obratit jer jedini sam se ja brinuo o baki koliko sam mogao, a njezin sin ni sad kad je kod njega u domu ne posječuje ju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija