Jump to content

Kako protiv Banke i njene ovrhe nad nekretninom


lunatika

Preporučene objave

Banka je pokrenula ovrhu nad mojom nekiretninom i sa time se slažem.Radi toga što sam bila nesigurna da ću moći u budućnosti podnijeti težinu kredita pristala sam na hipoteku na nekretnini 1:3.Sada je banka ovrhovoditelj na mojoj nekretnini ,ali i uz put uzima sva moja i primanja mojih jamaca.Dali banka ima pravo na sve to,jer već u ovrsi imaju nekretninu tri puta vrijedniju od vrijednosti kredita,a ja i moji jamci nemamo ni za kruh..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lunatika je napisao:

Banka je pokrenula ovrhu nad mojom nekiretninom i sa time se slažem.Radi toga što sam bila nesigurna da ću moći u budućnosti podnijeti težinu kredita pristala sam na hipoteku na nekretnini 1:3.Sada je banka ovrhovoditelj na mojoj nekretnini ,ali i uz put uzima sva moja i primanja mojih jamaca.Dali banka ima pravo na sve to,jer već u ovrsi imaju nekretninu tri puta vrijedniju od vrijednosti kredita,a ja i moji jamci nemamo ni za kruh..

 

 

Da nastavim ovu moju temu,možda nisam bila baš jasna.

Koliko je pravno osnovano da banka nakon što je uzela sebi hipoteku,tj počela sa ovrhom,sjedne na sva primanja ovršenika ili jamca i da o vi nemaju osnovna sretstva za preživljavanje??? Pomoć...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija