Jump to content

podjela imovine...


suza66

Preporučene objave

trebam pokrenuti parnični postupak za podjelu imovine...firma čiji osnivački ulog je bio uplačen 100% od strane moje sestre i auto kupljen na kredit...

u firmi nisam bila samo fikus iako nigdje u papirima ne postojim (muški ego)..od osmišljavanja imena,idejnog loga firme,kontakata za pronalaženje posla,radnika i kooperanata većinom sam ja odradila...dvije godine je firma životarila, u 12 mjesecu su sklopljeni par velikih poslova,novac sjeo na račun...i onda nastaju problemi koji su rezultirali pokretanjem moje tužbe za rastavu braka a radi se o sljedećem...od početka veze i braka muž je sklon preljubima,a kako se opetnatio više nije imao ni obzira ni poštovanja to skrivati,kap koja je prelila moju čašu tolerancije (ili guranja glave u pijesak-kako hoćete) je poziv meni bliskoj osobi od 17,5 godina u naš stan na sex,on ima 46!!!...

s obzirom da smo u vezi i braku tek 4 godine,imam neki osjećaj da je dotični stupio u brak iz čistog interesa obmanjujući me cijelo vrijeme...došao sa dvije vrečice a otišao kao direktor firme...a meni ostali dugovi za koje kaže da su moj problem...

odvjetnica mi kaže da ću biti sretna ako istjeram novac za pola osnivačkog uloga u firmu...

poniženje koje sam doživjela znam da nemogu naplatiti....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

firma je bračna stečevina ako je osnovana u vrijeme trajanja braka.

dobit a i dug se dijele s tim da se u diobi uvažava dar koji ste dobili od sestre.

prema tome nemože dobit biti njegova a dug tvoj.

podnesi kaznenu prijavu proti zbog pronevjere.

 

ali čini mi se da iz tebe progovara ljutnja i ljubomora

smiri strasti pa hladne glave naprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija