Jump to content

Iskustvo s DSI i poneko pitanje


Marko222

Preporučene objave

Nedavno sam položio DSI i mogu reći da mi je Legalis u tome puno pomogao pa osjećam dužnost bar ukratko napisati nešto o tome. ZUP/ZUS i Uredsko nas je ispitovao g. Turkalj - mislim da je sudac upravnog suda. Od nas 4 u grupi bio je 1 pravnik. Nas je pitao osnovne stvari, ali njega je razvaljivao. Na kraju ga je pustio. Imam osjećaj da je vratio čovjeka na gradivo s pravnog faxa. Isto je bilo i kod svega ostaloga, uglavnom osnovna pitanja, sve već viđeno na forumu. Svi ispitivači osim državnog tajnika SDUU su pomagali,on mi je ostavio nekako najoštriji dojam. Najbitnije je da o svemu znate NEŠTO reći i da se vidi kako ste ipak UČILI i to po knjigama, a ne po skriptama. Znači paziti na izmjene i dopune. Ali defitnitivno najvažnije je ne sramotiti se, kakve su samo gluposti lupali ljudi iz moje grupe, pa su ipak položili ispit. Ispit stvarno nije nikakva strava, kad naučite gradivo - ništa osobito, očekivao sam da će biti teže. Praktičan savjet; ponesite si hranu i vodu. Posebni dio počeo je u podne, ali nismo imali pauzu dužu od deset min jer je odmah počeo opći dio i stalno su nas vodali okolo po sobama, do pola šest je sve bilo gotovo.Eto toliko i puno sreće svima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija