Jump to content

smještaj za vrijeme pravosudnog


NATA24

Preporučene objave

Ja sam bila u hotelu Ilici, čini mi se da je adresa Ilica 102, pa si pogledaj na netu. Jednokrevetna soba je 450 kn/noć sa doručkom, hotel skroz ok, meni su ljudi govorili hotel nije nešto, sobe male, ovo ono, ali je skroz dobar, meni osobno najvažnije da je čist i da je toplo, čak ima LCD TV, a svi drugi koje sam gledala u blizini su skuplji, iznad 600 kn. Inače, Ilica je jako blizu Dežmanove, 7 min hoda, i kako su već jednom napisali, a ja ću ponoviti: svi koji su tamo polože, ha, ha... :smijeh2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam našla stan na marulićevom trgu. 420 kn (za dvoje) dvosobni stan od oko 60-ak kvadrata. predivan.pješke do zgrade MP....

 

 

imaš stanova i apartmana koliko hoćeš, od 300-450 kn. još je bolje ako ideš s nekim, jer se cijena neznatno razlikuje.

 

tražila sam gundulićevu ulicu, ali je sve bilo bukirano (npr. apartman horvat, ima na internetu slike)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i ja sam bila u Ilici, naravno, pamtim to kao najhororicniji period zivota, ma kakva plazma, televizija i slicno, sobicak pun puncijast knjiga po citavom podu razbacanih, nikakav dorucak, nista - samo kava i duvan...Dobro se nisam otrovala kofeinom i nikotinom :kavica: . Medjutim, polozila sam i to je jedino sta je bitno. P.S. Puno srece i uspjeha na ispitu - za smjestaj ces lako...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

da se nadovežem, na kraju nisam bila na marulićevom trgu nego u tkalčićevoj ulici (frajer je nešto smuljao s mojom rezervacijom)

još bolja verzija:za istu cijenu, stan od 80-ak kvadrata, iznad kafića (mislim boem), s dečkom (potpora, dostavljač pizze,donositelj kave i kolača iz ivice i marice- dobro dođe!!), trosobni stan...petnaestak minuta hoda do MP (što ti se čini jako dugo jedino kada tegliš zakone na pismeni). ma milina!!

 

preporučam! puno bolja verzija od hotela. i što dalje od ostalih kandidata, samo će vam priuštiti veći stres, a i sami ste dovoljno "stresirani" tih tri dana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Hotel Ilica mi je ostao u najboljem sjecanju, mali je pa kao da si doma, stalno susreces iste ljude,mislim ove koji tamo rade i oni kao da prozivljavaju s tobom,pitaju kako je bilo,ma polozit cete,mozete vi to...

dobro,sobe nisu jako velike i pogled nije na more ili park i bilo mi je u pocetku malo morbidno jer je tako uredjen (ne znam koji je to stil), ali ostao mi je u najboljem sjecanju jer su ljudi bili super ljubazni....

i blizu je ministarstva,,ni 10 min,hoda..... :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nata,

 

nasla sam na netu sobu u camera felice - 250 kn po nocenju..po onome sto je poslikano cini mi se vise nego dobro..pogledaj si malo..

 

navodno je od hotela ilica udaljeno 3 min hoda, a opet s obzirom na place vjezbenika 450kn nije za bacit..taman za hranu i hrpetinu cokolada za ta tri dana pakla :smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

evo samo da podijelim moje iskustvo - znam da ce nekome vjerovatno jednom bit od koristi..

 

dakle, uzeti sobu u camera felice bila je ocito čista sreca po onome sto sam cula o hotelu ilici..

 

ne znam - čitam dole da je nekima ok - al kolege koje su sa mnom polagale su opisale sobe u ilici kao horor..

 

meni je bilo super, imala sam sobu od kojih 20 kvadrata sa kupaonicom, klimom, balkoncicem, prekrasno uredjenu - stan je cijeli pravo malo umjetnicko gnijezdo..

 

i jos je jeftinije..malko je dalje od ilice, al nis strasno, dvije stanice tramvajem i super..

 

bila su prije mene dva decka iz splita - koji su takodjer prosli - tak da se ni s te strane ne morate bojat

 

:smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ooo, pa dobro sam skuzila di je to, kod republike austrije

 

http://www.zagreb-touristinfo.hr/?id=53&l=h&nav=nav4&solo=1485

 

da, to je 2 stanice od frankopanske, kad ides s trga b. jelacica prema crnomercu!super!

 

preko puta je dio min. gradit., te cini mi se i nekih gradskih ureda (nekad su tu bila smjestena samo pojedina ministarstva), zato ti je to izgledalo kao sklop vojnih zgrada :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ooola sue :-D

 

si vidla?ma kad smo pricale ja nisam imala pojma ko mi glavu nosi a kamoli koja je to ulica :smijeh:

 

da,da - rekla mi je vlasnica da je to ministarstvo okolisa..ma divota je za odsjest - e vis sad sam se sjetila - preko puta ima brdo zelenih povrsina koje su naravno bile kosene upravo to jutro na dan mog ispita - malo je falilo da sidjem dole i probusim gume tom striceku sa malim ultraglasnim traktorcicem :smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Evo ljudi da vas pitam, pošto nisam iz Zagreba, moram si naći nekakav smještaj za nadolazeći pismeni dio ispita, koji bi se trebao održati valjda u Pučkom otvorenom učilištu, Vukovarska ulica u Zagrebu, od 07-11. 12. 2009. (iako ovo ne razumijem - može biti i od 07.-09., i od 08.-10., i od 09.-11. prosinca; i zapravo ne piše točno da će ispit biti na Pučkom otvorenom učilištu - to se odnosilo na pismeni u listopadu).

 

No, da ne duljim, znade li netko nekakav zgodan hotelčić (2 ili 3 zvijezde, bitno da je toplo i da ima WC u sobi) u blizini Pučkoga otvorenoga učilišta, ono, da ne moram treskom ići na ispit, nego lijepo pješke cca 5-10 min? :-)

 

Hvala na odgovorima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imaš tri hotela u neposrednoj blizini

 

Hotel Dora - 3 zvjezdice, 10 minuta laganog hoda, Ul. grada Vukovara

 

http://www.zug.hr/index.php? lang=hr&page=article&section=hoteli&cat_id=96

 

Hotel Fala - također 10 minuta hoda

 

http://www.hotel-fala-zg.hr/croatian/index.php

 

Hotel Lisinski - 3 zvjezdice Trnjanska ulica, vidi gore apropos minuta nahodavanja :palac:

 

http://www.hotel-lisinski.hr/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija