Jump to content

Kredit


KATE85

Preporučene objave

Poštovani,

 

imam 24 godine i zanima me kad bih htjela uzeti poduzetnički kredit, naprimjer za bavljenjem seoskim turizmom, kolikou bih mogla uzeti svotu a da ne stavljam svoje nekretnine na hipoteku? Bili mogla sa svojom tturističkom školom, hotelijer-ugostitelj otvoriti hotel, putničku agenciju? Imam završen još fakultet novinarstva i odnosa sa javnostima..

 

Hvala i pozdrav! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana !

U nekim Lokalnim samoupravama predviđena su sredstva za razvoj seoskog turizma .,i daju se krediti po vrlo povoljnim uvjetima .

 

Večina banaka također odobrava kredite za proširenje kapaciteta i sl. no tu su uvjeti stroži , kamate , način vraćanja i sredstva osiguranja za odobrene kredite .

 

U Županijskom uredu za gospodarstvo možete se informirati o uvjetima za otvaranje određene djelatnosti.

 

Važno je znati da li želite tvrtku d.O.o. ili obrt

 

Do dada su obrtnici odgovarali cijelom svojom imovinom ,a tvrtke samo imovinom tvrtke.,kod otvaranja

određene djelatnosti morate se informirati o doprinosima načinu plaćanja za sebe i za uposlenike ako ih planirate . itd.

 

Pozdrav ! :kavica:

 

 

 

Interesirajte se u Općini

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija