Jump to content

krađa vozila


Justice30

Preporučene objave

Ovako, ostavih ja auto otključan s ključem u istom pri noćnom izlasku, u alkoholiziranom stanju. Krenuo kući i auta nema gdje sam ga ostavio. Uglavnom prijavio policiji, pronašli auto totalno razbijen za nekoliko minuta. Kaznena prijava je podnesena protiv nepoznatog počinitelja. Na autu totalna šteta, otvoreni zračni jastuci.... Zanima me kakva je u tom slučaju policijska procedura, jer sam ja auto već popravio o svom trošku a da prije nije napravljena nikakva procijena vozila, jer me nitko nije upozori na to. Jedino me policijski službenik upitao kolika je šteta na vozilu na što sam ja dao odgovor za koji nikako nemogu znati da je točan. Uglavnom šteta sada premašuje iznos koji je u mojoj izjavi za otprilike 30.000 kn. Druga stvar za koju me zanimaju dodatna mišljenja je postupanje po traženju nepoznatog počinitelja. Pri ovakvom sudaru gdje su otvoreni zračni jastuci, mišljenja sam da se trebala kontaktirati hitna pomoć da se utvrdi dali je počinitelj zatražio njihovu pomoć jer je udarac u vozilo bio toliki da je pomotao noseće krakove šasije, odnosno, po meni, odvesti i mene na specijalistički bolnički pregled tako da se mene izuzme kao mogućeg vozača, jer bih u svakom slučaju imao bilo kakvu ozljedu, ogrebotinu, bilo što, znajući da samo zračni jastuk pri ispaljenju stvara temperaturu 400-600 °C i pritisak od oko 3000psi, itd, itd... Ne poznajem proceduru, samo vidim da sve ide u krivom smjeru... Pa bi svako dodatno mišljenje dobro došlo. Također, čovjek koji je prijavio nezgodu izjavio je da je vidio dva čovjeka, od kojih je jedan ležao pored automobila, no policija nije uzela podatke od istog pa ni tu nema traga. Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija