Jump to content

czss i nadzor POMOĆ!!!!


mamab

Preporučene objave

Molim za pomoc...

Sta uciniti i kome prijaviti totalnu ne zainteresiranost CZSS vezano uz cijeli moj slucaj koji jos sutski ima odredbu da se sprovede nadzor koji su proveli tek nakon nekoliko mj.cekanja i tek nakon mog urgiranja....

Nakon 4mj.konacno dobivam osobu za nadzor koja je totalno nezainteresirana za odraditi svoj poso...

Na kraju slucajno u vrijeme kada je odreden nadzor ja tu osobu za nadzor srece na skroz drugom mjestu a ne u prisutnosti moga bivseg supruga i djetete :-o ...

Ovo je ukratko samo MOLIM ZA POMOC... Jer vtrim se vec 3god.u začaranom krugu birokracije...

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dobar dan svima, nadovezala bih se na ovu temu. Od CZSS uspjela sam ishoditi samo Rješenje o privremenom uzdržavanju djeteta računajući da će oni odmah podnijeti optužni prijedlog

protiv neodgovornog oca koji ne plaća alimentaciju.Oni to nisu s objašnjenjem da iako bi to trebali po zakonu, "oni to baš ne rade, ali ako ja baš inzistiram da bi možda mogli,ali ne odmah,već za par mjeseci". Nazvala sam državno odvjetništvo i tamo su mi ljubazno objasnili što trebam poduzeti, čak nisam trebala dolaziti već sam poslala poštom jedan dopis sa objašnjenejm što tražim.Vjerovali ili ne, nije prošlo tjedan dana, gospođa zamjenica državnog odvjetnika me nazvala i zatražila još neke papire koje sam joj poslala na faks i prije dva dana sam dobila obavijest doma da je protiv oca podignut optužni prijedlog.

 

Ne gubite vrijeme po CZSS, sami se pobrinite za svoja prava, to je moj savjet.Meni čak nisu bili u stanju dovesti oca na jedan konstruktivni sastanak, jer "on se njima ne javlja na telefon i oglušuje napismene pozive, pa oni nemaju nikakvog mehanizma da ga prisile da dođe k njima".A on može zlostavljati psihički svoje dijete na mobitel, dogovarati se s njim da će doći po njega, pa ne doći..to nikome ništa, o jadna pravdo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

kratko pitanjce !

što ako osoba x sad izjavljuje da ja prije par godina zatražila savijet ili pomoć u CZSS kao u svezi problema u obitelji koje je navodno činio suprug,taj posjet CZSS nije nigdje ni evidentiran a djelatnica centra potvrđuje da je osoba x bila kod njih .... postavljam samo pitanje dali osoba x može imati utjecaja da se taj posjet CZSS ne evidentira ako je bio istina neki problem ili su djelatnici CZSS bili to dužni evidentirati te izvršiti provjere navoda ili već druge institucije...ovo meni sve nešto čudno i sumnjam u neke dogovore odnosno pristranost djelatnice koja sad treba odraditi i donijeti svoje mišljenje o skrbništvu nad mld.dijetetom ? molio bih odgovor dali su ovakve situacije u Zakonskim rekulativama ili je ovo sasvim normalan postupak djelatnice... samo podpitanje ? -što da je osoba y napravila neku glupost u tom međuvremenu kako bi tek onda ta djelatnica CZSS snosila odgovornost ..hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija