Jump to content

Molim savjet,prodaja vozila pod ovrhom-zbrana otuđivanja


dmark274

Preporučene objave

Lijep pozdrav svima,molio bi vas za savjet i moguće posljedice

i sankcije koje mi slijede.

Kupio sam motor prošle godine novi na kredit,kredit je išao preko trgovine ,kredit odobrava fin.agenc.crediflex isključivo za kupnju vozila,nakon 2-3 mj sam odlučio prodat motor zbog nekih fin.poteškoća,i nisam ga odmah prepisao na drugog vlasnika bio dogovor budemo kasnije,i međuvremenu mi došlo doma da moram na policiju sa knjižicom vozila da mi upišu ovrhu-zabranu otuđivanja,ja o tome nisam ništa znao da će trebat upisat a niko me nije ni obavjestil tek nakom 4-5 mj sam dobio to doma a ja sam već prodao motor.

Sada je problem novi vlasnik hoće da prenesemo vlasništvo na njega a to sada ja mislim da nije moguće ili...?

A nisam momentalno u mogučnosti otplatit kredit da skinem zabranu s knjižice.

 

Hvala svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nema drugog zakonskog rješenje, osim da platiš kredit.

 

ako bilo kome prodaš, radiš kazneno djelo, a i prevario si kupca, jer nemože regulirati svoja prava.

 

dogovori se sa kreditorom o načinu plačanja, ako nemožeš dobiti kredit za plačanje ovog kredita, jer u današnje vrijeme postoji i mogućnost nagodbe, ali opet ne raspolažeš sa vozilom dok ne ispuniš dogovor-nagodbu.

 

ima još jedna mogućnost, a to je da tvoj kupac auta plati kredit direktno tvojem kreditoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija