Jump to content

Ugovor o poslovnoj suradnji


Juris

Preporučene objave

Poštovani,

Kao OPG planiram ostvariti suradnju sa stranom tvrtkom. Sada je došao trenutak kada bi mi trebali potpisati nekakav ugovor o suradnji, pravima i obvezama da se točno zna tko što radi i kako ide raspodjela na kraju.

Može se desiti slučaj da se nehotice napravi propust kojeg ni jedna ni druga strana ne želi.

Zanima me da li je uopće moguće napraviti takvu vrstu ugovora? Radi se o stranoj investiciji u poljoprivrednu proizvodnju. Stranac daje sredstva a moj ulog je poljoprivredno zemljište.

 

Hvala na odgovoru! :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala za odgovor. Žalosno je što sam odgovor morao potražiti kod Vas. U javnoj upravi na razini županije i grada nisam mogao dobiti odgovor, a da sam ga i dobio bilo bi to vjerovatno iduće godine. Da ne govorim da su i profesionalno plaćeni.

Site je fenomentastičan i pregledan!

Još jednom hvala i pozdrav. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema na čemu, i nemojte reći da je žalosno što ste odgovor potražili na ovom forumu.Pa ovaj portal i postoji iz razloga dobronamjernih sugestija i odgovora,razmjene međusobnih iskustava i preventivnih sprječavanja loših koraka i poteza. I vidite,nije sve u novcu,ljudi koji se ovdje javljaju,odgovaraju i barem usmjeravaju ka traženju odgovora su samo obični ljudi (ajmo ubaciti i jednu frazu)-dobre volje.

 

Svako dobro u poslovanju!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 godina kasnije...

POZDRAV SVIMA!

Naime, pred nedavno sklopljen je ugovor o zajedničkoj suradnji, između mog poduzeća i poduzeća na našem Jadranskom moru, u vezi izgradnje novih i obnova starih objekata. U ugovoru, je normalno navedena tajnost svih dostupnih podataka, ali zanima me da li se može naknadno potpisati aneks ugovora, radi same moje zaštite? U prijevodu, da poduzeće s kojom smo sklopili ugovor, ne "prodaje" naše ideje, sve dostupne informacije i projekte nekoj trećoj osobi.

Ako ima tko kakvu ideju, ili postoji kakva mogućnost, zahvaljujem na svakoj pomoći.

 

Pozdrav!

uređeno: od G-man
boldano
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za to vam se bolje obratiti odvjetniku da vam slozi doticni aneks ugovora uvidom u postojeci ugovor, te navodjenjem stavki koje bi najbolje zastitile vas interes.

 

Zahvaljujem na odgovoru! Malo sam nespretna i po pitanju samog sadržaja. To bi trebao biti kao neki prilog uz sa ugovor? Kako bi to sadržajno trebalo izgledati?
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija