Jump to content

prvi dan roka???


langeles

Preporučene objave

Dragi kolege i kolegice koji ste danas odgovarali (i nadam se svi položili), molila bih vas za komentar kako je bilo, što se događa na ovom roku, kako su vas rasporedili po komisijama i da li su kriteriji ispitivanja promijenjeni (stroži/lakši nego inače). Da li uistinu vlada "izvanredno stanje" ili su to samo bila pretjerivanja?

Hvala svima na doprinosu, znam da je vama koji ste bili danas i koji će ići sljedećih dana na ispit najteže jer se ne zna što vas čeka, zato svima srteno!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijateljica mi je jučer položila:-)

 

Uglavnom,njoj su rekli prvi dan pismene zadaće tko će joj biti u komisiji i svi su ostali isti,osim Novosela kojeg je zamijenio Čule. S tim da su nju i prije nazvali i rekli joj komisiju, jer je ona već 10. imala prvi pismeni.

 

Kandidati su bili raspoređeni po dvoje u kabinete i sve je bilo isto kao i do sad što se tiče ispitivanja, standardno. Nije trajalo kraće.

 

I svi su,navodno, bili ok.:-)

 

Nije imala ni jednog novog ispitivača, jer je Bošnjaković bio u drugoj komisiji.

 

Eto,nadam se da sam nešto pomogla:-)

 

Sretno nam svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

metuzalemka je slusala, objavit ce uskoro pitanja, cim napise.

 

ispitivao je dugo, oko sat i vise vremena, radno je pitao samo 5 pitanja, a detaljno je ispitao zakon o drzavnim sluzbenicima i zakon o izvlastenju. koja su tocno pitanja bila, ne znam, jer to ne polazem pa nisam niti pitala!

 

dakle, dobro nauci zakon o ds i izvlastenje!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo informacije iz druge ruke-frendica mi jučer polagala!

Dojmovi o novim ispitivačima: Bošnjaković-super, lista zpp i pita po redu, po zakonu, bez ikakvih potpitanja ala Vičić. Pičuljan-pita u stilu a što vi mislite zašto je važno GSV, i ono najgore za nas koji ga imamo pita sve zakone s popisa literature,ali ne u stilu Komadina . Z o državnim službenicima pita dosta detaljno...ali nije nikoga rušio. Ljudi nemojte se plašit, već se za njega dobro pripremite!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitanja su u zasebnom topicu Pitanja lipanj/srpanj 2009.

Dojmovi: ja kao slušač osjećala sam se kao da izlazim iz ugljenokopa, a tek kandidati... :vrti:

 

Načelno, svi su bili benevolentni i nitko nije tražio detalje, ali je svaki dio ispita trajao i više od sat vremena. Apsolutni rekorder Bošnjaković koji je (vrlo revno)pokrio cijeli ZPP - prava sitnica, samo 80 pitanja! :-D

 

Pičuljan - ne polažem ni radno ni upravu, ali nabiflajte SVA 4 ZAKONA koja su u popisu za Upravno pravo, jer ih dotični sve pita! Na radnom ne inzistira previše (pitanja tipa: predugovor, ugovor na određeno i neodređeno vrijeme)...

 

Kriletić - standardna, ne pita previše pitanja, ali pita sve zakone s popisa za Organizaciju pravosuđa

 

Lovrić - ugodna, pomaže, nije bila inzistentna, ali se i kod nje mora znati i zemljišne knjige i stvarno pravo, a bogme i mjenica i ček.

 

Šlag na kraju - Miljević! Prilično je uviđavno napomenuo da se nada kako nećemo dočekati ponoć u Ministarstvu! :-D

:namiguje:

Epilog: kolegica i kolega prošli, štono bi se reklo - with flying colors :palac: drugi kolega je nažalost, imao pad iz građanskog i iz KP-a.

P.S. Ispit je trajao do 20:43!

Toplo se nadam da će zamjenski ispitivači u nekoj vrlo bliskoj budućnosti ipak malkice smanjiti doživljaj... ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija