Jump to content

Izračun mirovinskog staža, pomoć molim....


lika095

Preporučene objave

Molim vas za malu pomoć, treba mi točan izračun mirovinskog staža, naime moj poslodavac mi daje jedan izračun, HZMO drugi, više nisam pametan.

Malo podataka 01.07.1989. počinjem raditi u MUP-u kao ovlaštena službena osoba gdje sam i danas uposlen. Dakle imam efektivnog staža 20 godina i 8 dana. od 01.07.1989. godine do 02.05.2001. godine staž mi se računao tako da mi se 12 mjeseci efektivno računao kao 16 mjeseci staža osiguranja. Od 03.05.2001. godine staž mi se računa tako da mi se 12 mjjeseci efektivno računa kao 14 mjeseci staža. naravno tu treba pridodati i ratni staž od 05.08.1990. do 30.06.1996. godine za koje se vrijeme staž računao duplo znači godina za godinu. Vjerujem da među vama ima stručnjaka koji znaju o čemu govorim i koji bi mi to mogli točno izračunati pa vas stoga molim za točan izračun, jer me zanima koliko mi još fali do 30 godina mirovinskog odnosno do mirovine. Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija