Jump to content

ponuda osiguranja ,pomoć


akinjo

Preporučene objave

pozdrav!

prije 2 mjeseca sam imao prometnu nezgodu na jednom prometnom križanju u splitu.

vozač u drugom autu u vidno alkohol.stanju što je i dokazano alkotestom mi je oduzeo prednost što je isto dokazano očevidom policije.udario je u moju stranu duž auta i od udara me odbacilo na rasv.stup pa na nogostup.prilikom udara u nogostup otpalo mi je zadnje desno kolo s auta .nakon toga sam udario u parkirano auto jer sam izgubio kontrolu nad vozilom.proglašena je totalna šteta na mom autu. sad mi je stigla ponuda od osiguranja 11.500 kn za auto kataloške vrijednosti 29000 kn i za fizičke ozljede 2500 kn .bio sam 2 puta u bolnici primat voltaren i nosio sam ovratnik 15 dana.napisali su 70% odštete za auto zato jer sam vozio brzo po njihovome. nema ni tragova kočenja jer kad mi je otpalo kolo u sudaru izgubio sam i kočioni sustav .nezadovoljan sam ponudom i što dalje učiniti,napisati prigovor prvo ili nešto drugo??

 

zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Ni u kom slučaju preuzimati ostatke vozila, o tome ih pismeno izvjestiti.

 

Uzeti tih 15.000 kuna kao nesporan dio, odbiti potpisati izjavu da su to sva potraživanja po tom štetnom događaju.

 

Za ostatak neisplaćenog djela obavezno uzeti odvjetnika.

 

Ako Vam se ne da tužiti godinama i odvjetniku isplaćivati akontacije, pokupite te novce, potpišite im što hoće i zaboravite sve.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija