Jump to content

rad na određeno!!!molim vas za pomoć hitno!!!!!!!!!


lukalara

Preporučene objave

zaposlena sam na određeno,ugovor mi istječe sad kraj 7 mjeseca,ja novi ugovor nebi potpisala tj nebi više radila u toj firmi,a htjela bih ostvariti prava sa burze, naknadu i ostalo što ide uz to!

što mi je činiti,što reć u kadrovskoj,kako če oni prikazati to što ja nisam htjela potpisati novi ugovor,kao prekid ugovora na određeno ili???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lukalara je napisao:

zaposlena sam na određeno,ugovor mi istječe sad kraj 7 mjeseca,ja novi ugovor nebi potpisala tj nebi više radila u toj firmi,a htjela bih ostvariti prava sa burze, naknadu i ostalo što ide uz to!

što mi je činiti,što reć u kadrovskoj,kako če oni prikazati to što ja nisam htjela potpisati novi ugovor,kao prekid ugovora na određeno ili???

 

naknada sa burze se ostvaruje samo kod određenih vrsta otkaza. kod tebe nije otkaz u pitanju, već kako si i sama rekla - istek ugovora o radu sklopljenog na određeno vrijeme.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naknada za nezaposlene se putem Zavoda ostavaruje i u slučaju isteka ugovora o radu na određeno vrijeme. Dakle, ako ne želite više tamo raditi nemojte potpisati novi ugovor, kada vam zaključe radnu knjižicu neka vam izdaju potvrdu o prestanku radnog odnosa na kojoj će pisati da vam je radni odnos prestao tog i tog dana, a sukladno stavku 2. članku 110. Zakona o radu i s tom potvrdom idite na Zavod.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija