Jump to content

pravosudni u 2. mjesecu


anonimno

Preporučene objave

ima li koja zrtva koja izlazi u 2. mjesecu na ispit da malo samnom suosjeca...

....kad da prijavim ispit? kojim tempom se streba? ajme...ja sam tek djelomicno prosla kpp, kp i nasljedno...mislim da bi trebala malo ubrzati i za pocetak napraviti neki raspored ucenja...

...koma...taman kad nesto mislim da sam naucila i pređem na drugo, vidim da nista ne znam...kako će tek biti kad krenem na gp, gpp, upravu...AJMEEE :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-o:-o:-o:-o:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav ekipi za 2. mjesec!

Još jedan kandidat suosjeća s vama. Prošli tjedan sam prijavio za kraj 2. mjeseca i očekujem odgovor. Jučer sam završio s prvimn čitanjem cijele materije i sada krećem s pravim učenjem.

Sada znam "koliko neznam" i to je sve!

sretno!

Malo da se uhodamo, pa se ćujemo! :-? :pivo: :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo i ja idem u 2. na ispit, ali još nekako nemam osjećaj da je to tako blizu, iako zapravo je. Sva sreća da ste me podsjetili da treba prijaviti ispit jer mi se činilo da još imam vremena uvrh glave. Ja sam prešla kp, kpp i gpp, a sada sam počela gp i to stvarno pravo. A sve ovo prije sam nekako zaboravila. Ali mi još nije frka jer još nemam dojam da je to blizu. Strašno!! :roll: :roll:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija