Jump to content

andrijin križ


matejic

Preporučene objave

prešla sam nakon upaljenih zvučnih i svjetlosnih signala preko pruge.policajac ju je prešao nakon mene (par sekundi)kako bi mi naplatio kaznu,naravno.Žalila sam se i sad imam sud.kamera moje firme ga je snimila kako ide zamnom, jer je taj prelaz pred ulazom u nju.nekad se ti signali upale i kad oni priključuju vagone i sl... pa se čeka od 15-30 minuta ,a ja sam ,kako ga nije bilo prešla prugu da ne bi zakasnila na posao.sve to ( i snimku) ,nosim na sud, i imam želju tražiti da onda ako sam ja kriva i taj policajac plati istu kaznu.što mislite o tome?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

matejic je napisao:

prešla sam nakon upaljenih zvučnih i svjetlosnih signala preko pruge.policajac ju je prešao nakon mene (par sekundi)kako bi mi naplatio kaznu,naravno.Žalila sam se i sad imam sud.kamera moje firme ga je snimila kako ide zamnom, jer je taj prelaz pred ulazom u nju.nekad se ti signali upale i kad oni priključuju vagone i sl... pa se čeka od 15-30 minuta ,a ja sam ,kako ga nije bilo prešla prugu da ne bi zakasnila na posao.sve to ( i snimku) ,nosim na sud, i imam želju tražiti da onda ako sam ja kriva i taj policajac plati istu kaznu.što mislite o tome?

 

Želite li vi intervju ili ćete postaviti konkretno pitanje u vezi vašeg prelaska crvenog svjetla?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa zanima me je li itko imao sličan slučaj.da-polčicajac mi je rakao da je to kao da sam prošla kroz crveno.2000 kn kazna ,6 mjeseci bez vozačke. ja osobno mislim da ako sam provjerila da li mogu preći ( a vlaka nije bilo i kako nekada po 30 minuta nema vlaka) ja sam prešla. potom je policajac prešao nakon mene (dakle i on je stigao preći prugu, bez rotacija).nikoga nisam ugrozila i ovo je temelj moje obrane. zanima me može li proć na sudu?jer ako budem kažnjena tražit ću da i policajac bude kažnjen-pa gore je da on pravi takve prekršaje, zar ne? odnosno , ni ta ti ideja nije loša-mogla bih zvati i televiziju-bilo koju ,tak mi svejedno,onda bi baš tjerala mak na konak, pa nekme ganjaju, i ja bi njih.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i imam želju tražiti da onda ako sam ja kriva i taj policajac plati istu kaznu.što mislite o tome?

 

mislim da bih ja da sam bio taj policajac, pustio te da pogines pod kotacima vlaka, pa ako to ne bi tada proslo, onda slijedeci puta /ili ćim prije/

 

mislim i da bih ja da sam taj policajac, i da stojim ispred tvoje kuće i vidim lopove kako iznose tvoje stvari, ostao stajati i gledati što se događa, bez da išta poduzmem,

jer

postoji šansa da osvanem na tv, u novinama jer me ti prijaviš kako sam bio njihov pomagač, zajedno s njima krao, a ne da sam htio obaviti svoju dužnost

 

eto, to ja mislim

 

a ti, kako si dobila snimku nadzorne kamere?

tko ti dao?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

matejic je napisao:

pa zanima me je li itko imao sličan slučaj.da-polčicajac mi je rakao da je to kao da sam prošla kroz crveno.2000 kn kazna ,6 mjeseci bez vozačke. ja osobno mislim da ako sam provjerila da li mogu preći ( a vlaka nije bilo i kako nekada po 30 minuta nema vlaka) ja sam prešla. potom je policajac prešao nakon mene (dakle i on je stigao preći prugu, bez rotacija).nikoga nisam ugrozila i ovo je temelj moje obrane. zanima me može li proć na sudu?jer ako budem kažnjena tražit ću da i policajac bude kažnjen-pa gore je da on pravi takve prekršaje, zar ne? odnosno , ni ta ti ideja nije loša-mogla bih zvati i televiziju-bilo koju ,tak mi svejedno,onda bi baš tjerala mak na konak, pa nekme ganjaju, i ja bi njih.

 

Naravno da ima takvih slučajeva jer uvijek ima onih koji prelaze na crveno pa ih policija mora hvatati. Vaše osobno mišljenje će vas stajati onih 2000 kn i sve ostalo a temelj obrane vam je čista nula i ne može proći na sudu. Što se tiče vaše želje da se kazni policajca, to je isto kao kada bi recimo nekakav kriminalac bježao autocestom brzinom od 300 km/h a policajac ga ganja i uhvati ga, nakon čega taj kriminalac zahtjeva da se kazni policajca jer je prekoračio ograničenje brzine. Da zaključimo, vi ste samo revoltirani jer ste uhvaćeni u prekršaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija