Jump to content

sve je moje


murphyijevzakon

Preporučene objave

Uskoro se razvodim radi muževog nezadovoljstva sa mnom i djecom-nakon 20g braka i 4g veze.Odselio je u nepoznato prije godinu dana.Povremeno viđa djecu i mene,ali ne mogu sa njim razgovarati o mogućoj alimentaciji,jer on tvrdi da je sve on zaradio.Ja živim sa djecom u zajedničkom stanu.On je uzeo auto i štedne knjižice.Sve glasi na njega-tako je on želio,a ja nisam htjela svađe.Moj račun(meni su roditelji dali veću svotu novaca,a ja njega opunomoćila ,je on ispraznio).Velika imovina koja glasi na njegove roditelje je stečena radom bez prijave(uz moj i njegov radni odnos,sve slobodno vrijeme i godišnji odmori su provedeni u tom poslu,a ja neko vrijeme nisam bila u radnom odnosu)tako da je i mojim radom ta imovina višestruko uvećana.Dijete nam je završilo kod psihijatra radi svega toga,jer on ima veliku podršku svoje obitelji koja je njegovim iseljenjem prekinula sve odnose sa našom djecom.O svemu je obaviješten i CZSS.Ja sam u međuvremenu ostala bez posla(radi bolovanja za dijete).Ne mogu se oko ničega dogovoriti .On je uzeo odvjetnicu jer misli da ja sve tražim radi sebe-novac koji daje na kapaljku i skoro nikakve kontakte sa djecom.Što mogu očekivati od suda jer se ne želim sporiti oko imovine,želim sve što prije završiti .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija