Jump to content

Ustav i Miletić


anonimno

Preporučene objave

Ma za Čolovića ne brini. On ti je ok. Pita štreberski ali dobro.

Prava pita uvijek i to mu je najčešće prvo pitanje iz ustava. Nakon toga te pušta da ti kažeš sve što znaš o tome, a onda ako nisi nabrojala večinu, dakle ne sve, uleti s potpitanjima i pomaže. Neče se ništa desiti ako ne znaš sva, već samo neka prava i to ona bitnija.

 

Međutim on ti ne davi detaljno po organizaciji, već samo općenito...

 

O Miletiću ne znam ništa jer ga nisam nikada slušala.

 

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slušao sa miletića tamo negdje u 6. mjesecu i ostavio je na mene dojam ugodnog ispitivača, dobro zalomila je ekipa koja je brutalno rasturala sa odgovorima pa možda to i nije najrealniji dojam ali uglavnom vrlo taktičan,sustavan,susretljiv

jedina mana je što pegla po ovrsi i to dosta, propitao ih je ovrhu na način da ti nikakva pitanja ne bi pomogla već samo iskustvo iz prakse

čuo sam također da moraš kulturno komunicirati s njim bez upadica i fora "pa to sam i rekao" jer je navodno jednom prilikom pri takvoj epizodi planuo i nije se više smirio

zato samo polako i taktično

 

sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jooooj sorry

da u pravu si zamijenio sam miletića s milasom a što je najgore miletić mi je bio predsjednik komisije!!

dakle ispravak pogrešnog navoda:

miletić je fenomenalan tip i tko ga ima u komisiji sretan je, zakačili smo se na početku oko presude ali to nije utjecalo na daljnji tijek ispitivanja, traži kratke odgovore i brzo te prorešeta, stečaj me nije pitao a trgovačko je malo zabrazdio kod osnivanja d.d., ostatak čista klasika, onako malo djeluje odsutan i zna se živcirati ali je ustvari cool tip i za poželjeti

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dakle milas rastura u smislu ovrhe koju ljudi baš i ne pitaju a on je (kada sam ga slušao) pitao sigurno desetak pitanja ako ne i više vezano na ovrhu

u tom kontekstu nije ugodan (mislim nije ugodan kad te počne propitivati detalje koje nema šanse da si vidio u ovršnom zakonu) ali što se tiče ukupnog dojma vrlo je korektan ispitivač i pita u prosjeku kao i ostali:otvori sa načelom, pa malo nadležnost, dostava, sposobnost, radnje...ništa više ni manje nego drugi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam polozila kod Milasa i bio mi je najugodniji ispitivac. Nije pitao nista vise od onih uobicajenih pitanja koje imas i na ovom forumu sto se tice gpp a i ovrhe. Ispit je trajao relativno kratko - oko pola sata. Bilo nas je dvoje.

On puno prica i ne pili oko sitnica. I ponavljam pita uobicajena pitanja.

Ne bu nis strasno. Ne brini

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam ti se skroz stiltao na to pitanje i to je jedina stvar na koju nisam znao odgovor, to nije bio nikakav bad uopće

prebacio je pitanje kolegici koja je odgovarala sa mnom i ona je rekla točno to-dvije rečenice, čak ju je i prekinuo

to je bila jedina stvar koja je malo odudarila od uobičajenih i ok pitanja

on traži kratke odgovore, bez velikog razglabanja,

na mene je ostavio super dojam jer smo se na presudi kao što sam rekao opasno zakačili tako da se meni činilo da je ta grupa "piši kući propalo"

ali na kraju je ispalo više nego ok iskustvo s tim da je bio i predsjednik komisije i tu je odigrao pozitivnu ulogu

sve u svemu dobro ga je imati u komisiji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

jakob miletić ispituje građansko pravo!!!!

vani je napisao:

slušao sa miletića tamo negdje u 6. mjesecu i ostavio je na mene dojam ugodnog ispitivača, dobro zalomila je ekipa koja je brutalno rasturala sa odgovorima pa možda to i nije najrealniji dojam ali uglavnom vrlo taktičan,sustavan,susretljiv

jedina mana je što pegla po ovrsi i to dosta, propitao ih je ovrhu na način da ti nikakva pitanja ne bi pomogla već samo iskustvo iz prakse

čuo sam također da moraš kulturno komunicirati s njim bez upadica i fora "pa to sam i rekao" jer je navodno jednom prilikom pri takvoj epizodi planuo i nije se više smirio

zato samo polako i taktično

 

sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija