Jump to content

opljačkana sam


mamba75

Preporučene objave

Poštovana, optužiti možete počinitelja samo ako imate za to dokaze.

Ukoliko je osoba bez imovine i stalnih prihoda, nažalost vaša satisfakcija i obeštećenje bit če samo u obliku njegovog pritvaranja.

Materijalno to za vas neće značiti ništa.

Nažalost!

Ako imate argumentirano to što tvrdite, svakako ćete dobiti parnicu ukoliko ga tjerate po vlastitoj tužbi, no imat ćete sudske troškove i odvjetnika za koje se neće imati odakle napaltiti.

Moj savjet, odustanite od svega, i drugi puta bolje pazite na imovinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bovu je napisao:

upravo tako jadne li države što dozvoli da u njoj žive oni koji nepaze na svoju imovinu.

istina priznajem da je dobar i glup su si braća samo žalosno je da nisam bila osoba koja je mislila da se dobro ružnim vraća htjela sam mu biti podrška i zar sam zato loša osoba možda bi čovjek trebao biti gad a ne dobričina kao ja žao mi je da me preveslao priznajem je ali naučila sam nažalost na ružan način da je bolje biti gad a ne biti od pomoći ljudima
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bio je moj bratić koji se je vratio sa liječenja od alkohola i svi su ga izbjegavali ja sam mu jedina bila od pomoći bio je na stanu kod mene našla sam mu posao i sve je bilo idealno bio mi je zahvalan sto sam mu jedina pomogla ali očito da ga je stara ekipa nagovorila na zlo i očito je ponovo počeo piti zato mi je vratio lošim opljačkao je jedinu osobu koja ga je htjela dignuti na noge i vratiti na pravi put trebala sam i ja biti gad i ne pomoći mu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jednog dana će Vam se to sve vrati, ali ne u kunama.

 

Inače ako dođe do suđenja, možete tražiti da se kazni (u svom iskazu kao svjedok-oštećeni), te tražiti da Vam sud dosudi tih 20.000 kn.

 

Ako sud dosudi tih 20.000 kn, skratili ste bar dio sudskog postupanja jednog dana.

 

Nije loše na sudu iskazati u njegove probleme s alkoholom jer mu sud može odrediti obvezno liječenje od alkoholizma.

 

Znam da Vam sada nije prva stvar na pameti kako spasiti čovjeka, ali vidim da ipak držite do ljudskosti i nije loše da unatoč ovom lošem iskustvu ustrajete u tome.

 

Na kraju krajve ako sredi sebi život, temeljem ove presude (ako Vam se dosudi tih 20.000 kn) moći ćete jednog dana ići ovrhom i vratiti svoj novac.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Utjerivaczakona je napisao:

Jednog dana će Vam se to sve vrati, ali ne u kunama.

 

Inače ako dođe do suđenja, možete tražiti da se kazni (u svom iskazu kao svjedok-oštećeni), te tražiti da Vam sud dosudi tih 20.000 kn.

 

Ako sud dosudi tih 20.000 kn, skratili ste bar dio sudskog postupanja jednog dana.

 

Nije loše na sudu iskazati u njegove probleme s alkoholom jer mu sud može odrediti obvezno liječenje od alkoholizma.

 

Znam da Vam sada nije prva stvar na pameti kako spasiti čovjeka, ali vidim da ipak držite do ljudskosti i nije loše da unatoč ovom lošem iskustvu ustrajete u tome.

 

Na kraju krajve ako sredi sebi život, temeljem ove presude (ako Vam se dosudi tih 20.000 kn) moći ćete jednog dana ići ovrhom i vratiti svoj novac.

znam da to nebi napravio da nije poceo piti istina kad je ponovo poceo piti to je bila druga osoba sve je u stanju bio prevariti da se domogne alkohola pravi ovisnik a svi znamo da ovisnik je u stanju opljačkati i vlastite roditelje pa i nisam vise jako ljuta sama na sebe naprotiv ponosna sam sto sam mu jedina htjela pomoci i riskirala sam nisam uspjela ali sam ce se kajati jednog dana sto je izgubio priliku da uspije u zivotu jer sada vise nema nikoga tko ce mu pomoci pa smatram da ce ga kazna za to kad tad dostici
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija