Jump to content

Plaćam odvjetnika i posrednika, dali je to ispravno


MartinaV

Preporučene objave

Plačam odvjetnika i posrednika, znači 15% svakom, od bilo kakvog mog dobitka tj. odštete.

- točnije imao sam prometnu nesreću, i sad smo na sudu. naravno za to mi je trebao odvjetnik, ali ja sad plačam i njegovog posrednika,a odvjetnika ni ne vidim. dali mogu ja to raskinuti s obzirom da spor još nije gotov? i pronaći drugog odvjetnika da to nastavi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vidi, ja sam ima nesreću...... potražio odvjetnika.....našao ga.....dogovor je bio 15% od svakog iznosa koji ja dobijem.....u redu......od osiguranja....

vidio ga samo jednom.....drugi put se pojavio navodno drugi odvjetnik koji radi s njim.....šta ti ja znam......

i taj sad uvijek mene zove radi suda ili nekih papira.....

i oni uvijek sad meni od iznosa uzmu 30 %.

 

npr. zadnje sam dobio od osiguranja 14,000 tisuća kn, meni pripalo 10 tisuća pa sad ti vidi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a zašto si dozvolio da novac bude uplaćen na odvjetnikov račun

na sudu si trebao tražiš uplatu na tvoj račun.

al ajd dobro si i prošao .mogao si ostati bez novca kadodvjetniku potpisuješ neograničenu punomoč.

 

pismeno od odvjetnika traži vračanje iznosa preko 15 %

(ako je sklopljen ugovor o zastupanju )

ako ugovor nije sklopljen od odvjetnika traži račun i ako uočiš nepravilnosti prijavi ga komori.

 

nisi dužan plaćati odvjetnika koji je zamjenjivao tvog odvjetnika.to je njihov dogovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija