Jump to content

Žuta čestitka na udarenom autu


pravoIpravda

Preporučene objave

Prije cca mjesec moj je auto sudjelovao u prometnoj nesreci. Hauba spigana , svjetla polomljena , jedva u voznom stanju . Od siline udarca pala je reg.plocica (prednja) , pa sam ju stavio na VIDLJIVO mjesto kod vjetrobanskog stakla. auto tako stoji na parkiralistu i ceka isplatu osig.kuce jedno mjesec dana. Jucer sam dobio cestitku , zutu na staklu auta ,da ga maknem u tri dana ili ..ce oni maknuti mene . Kao mafija neke :D

 

danas sam nekako zaljepio tablicu gdje joj je i mjesto . Onaj okvir za tablicu je malo ostecen , ali je usla unutrai stoji . Naravno auto ej registriran , zadnja reg. tablica je na mjestu .

 

 

moram li premjestiti auto stvarno ili je ovo ok ? mislim , u tom zutom papiricu je pisalo da ce mi ga prisilno premjestiti ako ga ja ne premjestim. Jel to moguce da premjeste uedno reg. automobil?

svaki dan ocekujem njihovo ocitovanje , pa bi uskoro ga i dao popraviti , samo cekam iznos da znam na cemu sam.

 

 

sta je najgore , apsolutno nije moja krivica sto auto tako stoji , i meni je najteze jer moram tramvajem na posao .

tih par tisuca kn koje cu dobiti je nista s obzirom na sve "nuspojave" .

 

probat cu jos zvati ZG holding ili koga vec ..ali ovo stvarno nije lijepo.

 

 

 

 

ps

da nije tragicno bilo bi smijesno , uz zutu cestitku danas mi je osvanuo i racun od ljekare ispod brisaca prednjih , a na poledini istog mi se neki gos. Anto nudi da otkupi ili popravi povoljno i dobro moj auto . kao da je rijec op raritetnom RR-u , a ne o najprodavanijem autu u RH ztadnjih par godina (doduse stariji model) :misli::-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija