Jump to content

T-com Rješenje o ovrsi


inka30

Preporučene objave

Molim pomoć,

uključila sam ADSL prošle godine u 4.mj (2008.). Do 10 mj. sve je bilo OK. promet mi je bio ispod 1 GB. Stiže mi račun za 49 GM prometa u iznosu od 979,00 kn (platila sam samo 20,00 kn). Žalila sam se T-com-u na iznos računa. Naravno odbili su me. Žalila sam se HAKOM-u i dobila od njih pozitivno mišljenje. HAKOM traži da se T-com očituje, ali oni to ne rade već mi u 8.mj. 2009. šalju Opomenu pred sudski postupak i isključuju mi ADSL. Kontaktirala sam T-com i oni se duboko ispričavaju što su me isključili jer to nisu smjeli dok traje postupak. Prikopčavaju me i dalje čekam njihovo očitovanje na HAKOM-ovo rješenje. 17.12.2009. dobivam od odvjetničkog ureda Rješenje o ovrsi od 04.12.2009. Šta mi je za raditi? Da li da se žalim ili da platim? Da li je možda nastala zastara (dospjeće plaćanja računa je 21.11.2008.) ili ju je odgodila opomena pred sudski postupak?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

na rješenje o ovrsi moraš uputiti žalbu (osporavati potraživanje u cijelosti)u zakonskom roku do 8 dana od primitka rješenja.

ovrhovoditelj (HT)će biti upučen da u sudskom postupku vrši svoja potraživanja.

ako ne uputiš žalbu rješenje postaje pravomočno i moraš platiti traženo (HT,odvjetnik,javni bilježnik).

ako nastaviš sudski postupak izlažeš se povečanom trošku(sudska pristojba itd)ako izgubiš spor.

 

sa HT-om treba komunicirati pismeno (preporučeno i sa povratnicom) a ne telefonom ili direktno (zahtjev za otklanjanje kvara,upit zbog iskopčanja itd.)

 

važno pitanje je ko je instaliro opremu za ADSL

dali imaš Wireless i dali je zaštičen.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ASDL opremu je instalirao T-com, imam Wireless i zaštićen je prema njihovim uputama koje su objavljene na njihovim stranicama. Moja greška je bila što nisam odmah promijenila početnu lozinku koju su mi oni dodijelili, nego sam se sa njom koristila 5 mj.

Prema svemu sudeći bilo bi mi najbolje platiti sve troškove i raskinuti sa njima sve odnose.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija