Jump to content

Otac mi pred ocima umro na hitnoj


mariniivan

Preporučene objave

Postovani! Dogodila mi se tragedija u obitelji! Vozio sam oca na hitnu jer je imao bol u prsima! Dosavsi tamo na hitnu bolnicku medicinska sestra ga nije htjela primiti i rekla je,citiram:MA NIJE NJEMU NISTA!!!!!!IDITE U AMBULANTU NA HITNU! Poslavsi nas bez kolica ili pregleda doktora na svoju ruku! Dosli smo u ambulantu i obavivsi EKG i primio je nekoliko injekcija za smirenje i spustanje tlaka koji je bio 220/110!!! Poslavsi nas nazad gdje sam i bio prvi put na bolnicku hitnu,dosavsi tamo opet ta ista med.sestra kaze da cekamo iako je i prvi i drugi put bila prazna ordinacija! Sjedili smo sat i deset minuta cekvsi da ga zove unutra na daljnje kontrole! DOK JE DOPIRAO SMIJEH IZ HITNE MOJ OTAC JE UMIRAO NA HODNIKU! Kada nas je pozvala i kad je usao unutra na EKG stol, med.sestra je otisla van pricati sa nekim poznanikom! tako da je ostavila otvorena vrata od ordinacije u koju sam ja vidio! Kada ga je lijecnica odspojila od EKG-a maknila se od njega i on joj je pao sa stola,kada je pao sa stola poceo se gusiti i nakon par minuta umro! LJUDI TO JE STRASNO KAD TO VIDIS SVOJIM OCIMA! TUZBU SAM PODNIO I DAO U NOVINE! KOME DA SE JOS OBRATIM???????????????? ZNA LI TKO?????????????? NEUTJESNI SIN!!!!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moje saučešće prije svega,

 

sobzirom da ste već pokrenuli tužbu (bez navođenja petita i sl.) i obavjestili novinare, mogli ste eventualno kontaktirati nadležnu Policijsku postaju te iznijeti svoje viđenje stvari a isti bi temeljem vašeg iskazivanja utvrdili dali postoji elemenata za kazneni progon.

 

Isto tako možete se obratiti prigovorom Ministarstvu zdravstva,rada i soc.skrbi, i predstojniku bolnice, te hitne u svezi navedenog u vašem postu.

Nadzorom interne službe može se utvrditi dosta stvari.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Izražam sućut zbog smrti vašeg oca.

 

Lijepa naša je država u kojoj liječnici ocjenjuju ispravnost postupaka svojih kolega liječnika, suci sudaca, odvjetnici odvjetnika, policajci policajaca, svećenici svećenika i da ne duljim dalje, zajedničko je da vrana vrani oči ne kopa.

 

Slijedi vam mučna bitka koju nećete dobiti. Na vama je da odlučite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mariniivan je napisao:

ja sam se obratio policiji,a ravnateljici bolnice kada sam se obratio rekla je,citiram: ZNATE,PONEDJELJAK JE I IMAM PUNO POSLA PA NEMAM VREMENA ZA NEKE RASPRAVE!

 

Objektivno gledajući neznam na koji način ste se obratili navedenoj ali usmenim putem nećete puno postići te iskoristite umijeće pisanja koje koristite i ovdje te podnesite isto ravnateljici i ministarstvu zdravstva uz napomenu o posjetu istoj.

 

ne slažem se sa petpetica jer osobno smatram da se treba boriti, i neće vrana vrani kopat oči do određene granice (govorim po svom vlastitom nahođenju i iskustvu)..........

 

i čestitam vam na hladnokrvnosti, jer ja sigurno nebih reagirao mirno a da mi otac čeka u hodniku.............ili bi me zatvorili nakon toga ili bi me specijalci "rješili" što naravno predstavlja moje osobno mišljenje i stav.

Naravno nemožemo vidjeti u realnom vremenu kako se sve odvijalo i navodim da sma malo "prosurfao" po net-u tražeći nekakav članak u vezi toga što ste rekli, ali nisam vidio nigdje poveznice, u kojim novinama je to izašlo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pročitao sam članak, i vidim da ste se žalili ali usmeno, zato velim hitno i bez odgode napišite joj prigovor sa svim bitnim činjenicama, i naravno ministarstvu zdravstva, uprava za medicinske poslove Zagreb Ksaver 200a (stime da jednu naslovite na kabinet Ministra ista adresa) obavezno sa kopijom članka (biće agilniji kad vide novinski članak)stime da ona to nemora znati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mariniivan je napisao:

moram poduzeti sve sto je moguce! Hvala Vam puno

 

mariniivan pozdrav,

iskreno saučešće radi vašeg gubitka.

Naravno poduzmite sve i ono što se neki put čini nemoguče. Poslušajte Omertu-mana. Ganjajte to do kad i do kud bude trebalo. Pa makar i do suda za ljudska prava. Pa za Boga mologa da nam očevi umiru pred očima a da niko ko to mora nije ništa poduzeo i da nakon takve strahote,sramote "nema vremena za rasprave ponedjeljkom". E pa može potpetica reč kaj hoče al to tak NE MOŽE ići. I NEĆE.To izaziva srđbu,ljutnju, bijes svakog normalnog čovjeka i svi se trebemo boriti da se taj nered,nerad i prepotencija tih opskurnih tipova iskorijeni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mariniivan je napisao:

a u kakvom sam ja to stanju? vjerujem da si ti u svijetu bajke!! no nisam se dosao na ovaj portal prepirati! bolje je da se nejavljas ako nemas sto pametno za reci! hvala na savjetu petpetica i by

 

Poštovani,

Gospodin petpetica je samo iznio svoje mišljenje koje bi značilo da struka struku štiti u svim segmentima vlasti.

 

Vi jeste u određenom stanju u kojem ste malo intenzivirani uslijed nemilih događaja što je normalno svi mi smo nekoga izgubili pa gubimo malo živce i napeti smo kao puška.

 

Dalo bi se o ovoj temi razglabati ali upravo zbog vašeg stanja shvatite da i mi moramo biti "oprezni" što je temelj bontona u rasčlambi vašeg problema i iznašanja idealnog rješenja.

 

forum je mjesto gdje ljudi izražavaju svoja stajališta temeljem svojeg znanja i iskustava, a lagao bih kao pas a da ne kažem da gdin petpetica nije već dokazao svoju stručnost u određenim postovima, bez obzira dali se ja slagao sa tim ili ne.

Učinite što smo vam napisali i vjerujte mi da vam predstoji borba sa državnim aparatom koja će vam neki put izazvati obijest i suze na oči od nemoći.

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Omerta_man je napisao:

 

Dalo bi se o ovoj temi razglabati ali upravo zbog vašeg stanja shvatite da i mi moramo biti "oprezni" što je temelj bontona u rasčlambi vašeg problema i iznašanja idealnog rješenja.

 

forum je mjesto gdje ljudi izražavaju svoja stajališta temeljem svojeg znanja i iskustava,

 

e, da..

virtualni svijet je jedno, stvarni je drugo.

i već sam se uvjerio bezbroj puta da je svijet jako mali, koji god od ova dva to bio.

pa zato se i nisam javljao na ovu temu, jer eto iz stvarnog svijeta imam neka saznanja vezano baš za i oko ovoga slučaja i samo kratko da kažem kako je potpetica skroz u pravu. i to ne u pogledu da ruka ruku mije pa ništa neće biti, već da se pokretač teme nalazi u specifičnom stanju, što ja sebi pravdam recimo blagdanima, posebnim ugođajem koji onda kod određenih osoba izaziva različite emocije.

 

i tako.

 

recimo samo ukratko, ovaj slučaj je, ćim se dogodio, postao predmet u radu dviju institucija za koje ja znam.

 

a pokretač teme bi da hoće, mogao sve saznati u pravom a ne virtualnom svijetu.

 

pozdrav svima, i nikada dovoljno opreza u davanju virtualnih savjeta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jazz031 je napisao:

Omerta_man je napisao:

 

Dalo bi se o ovoj temi razglabati ali upravo zbog vašeg stanja shvatite da i mi moramo biti "oprezni" što je temelj bontona u rasčlambi vašeg problema i iznašanja idealnog rješenja.

 

forum je mjesto gdje ljudi izražavaju svoja stajališta temeljem svojeg znanja i iskustava,

 

e, da..

virtualni svijet je jedno, stvarni je drugo.

i već sam se uvjerio bezbroj puta da je svijet jako mali, koji god od ova dva to bio.

pa zato se i nisam javljao na ovu temu, jer eto iz stvarnog svijeta imam neka saznanja vezano baš za i oko ovoga slučaja i samo kratko da kažem kako je potpetica skroz u pravu. i to ne u pogledu da ruka ruku mije pa ništa neće biti, već da se pokretač teme nalazi u specifičnom stanju, što ja sebi pravdam recimo blagdanima, posebnim ugođajem koji onda kod određenih osoba izaziva različite emocije.

 

i tako.

 

recimo samo ukratko, ovaj slučaj je, ćim se dogodio, postao predmet u radu dviju institucija za koje ja znam.

 

a pokretač teme bi da hoće, mogao sve saznati u pravom a ne virtualnom svijetu.

 

pozdrav svima, i nikada dovoljno opreza u davanju virtualnih savjeta.

 

 

recu ti nama jazz 031 o čem ti to pričaš, na što aludiraš i čiju "štangu" ti držiš vezano za "virtualni" i "stvarni" svujet?

Sa jedne strane upučuješ kritiku pokretaču teme u smislu kako bi on:"da hoče mogao sve saznati PRAVOM svijetu a za koje se pak slažeš sa potpeticom ,kad se tiće tog PRAVOG svijeta, jer je potpetica: "skroz u pravu", valjda kad tvrdi da "vrana vrani oči ne kopa" ...i da ga "čeka mučna bitka koju neče dobiti".

Ajde reci ti meni na kaj to liči?:zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jazz031 je napisao:

petpetica je napisao:

Moja je jedina greška što uopće komuniciram s osobom koja je u takvom stanju.

 

Neću više.

 

cigo,

 

sretna i tebi ova nova,

a kad malo nadođeš

 

evo ti cijeli ovaj post kojeg si bit će propustio.

(zanimljivo, mogao bih isto i ja sada tako odgovoriti

 

 

:-D )

 

Hvala.Ako aludiraš na čestitanje,ja sam čestitao svima i naravno tebi. Ako nadalje aludiraš na moju dijagnozu odgovaram ti kak je neka tam ženska rekla: "Nije fora biti bolestan,fora je imati bolest koja ti se sviđa".

Nisam ti ja ništ propustil. potpetica je rekao svoje mišljenje vrlo jasno i glasno i to je OK. Tvoje je ostalo "mutno" i to ni OK. :-D

A ak ti misliš da je greška komunicirati s nekim,pa bilo to i sa mnom, e onda to govori najviše o tebi. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

- ne znam tvoju (ako je imaš), niti me zanima bilo čija dijagnoza.

- ne zanima me niti tvoja bolest (ako boluješ) niti bolest bilo koga ovdje.

- pod "stanjem" sam mislio na "stanje" nakon dočeka.

- do sada su na forumu prolazili samo pisani odgovori, nije bilo potrebe "crtati" odgovor.

- ako je potrebno i "nacrtati", potrudit ću se drugi put.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jazz031 je napisao:

- ne znam tvoju (ako je imaš), niti me zanima bilo čija dijagnoza.

- ne zanima me niti tvoja bolest (ako boluješ) niti bolest bilo koga ovdje.

- pod "stanjem" sam mislio na "stanje" nakon dočeka.

- do sada su na forumu prolazili samo pisani odgovori, nije bilo potrebe "crtati" odgovor.

- ako je potrebno i "nacrtati", potrudit ću se drugi put.

 

jazz031,

OK.Primio na znanje.Sve je jasno. Kristalno. A crtanje?..i "crtanje" To nemoj. Tu sam "doma". Tu nema muljanja.

I naravno:nemoj kaj zameriti. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija