Jump to content

tražim savjet


meso123

Preporučene objave

Pozdrav svima.Prvi put sam na forumu i tražim pomoć.Moj problem je slijedeći:dobio rješenje da imam od 19.05.2008.pravo na invalidsku mirovinu 30%vojna 70%civilna,koje je stiglo 20.03.2009.Drugo stupanjsko rješenje 20% stalno.U mirovinskom su mi rekli da su spis dobili 20.11.2009. a zaveli ga 23.11.2009.Radnu knjižicu predao 18.04.2009.Postupak je pokrenut 01.04.2008.Gdje je problem nastao:gospođa koja to rjesava tvrdi da nemam pravo na mirovinu po novom zakonu i da ću morati vračati akontaciju mirovine 1864 kn te krenuti ponovo natrag na posao.Kome se obratiti,što dalje činiti.Unaprijed se zahvaljujem na pomoći.Hvala i pozdrav svim specijalcima policajcima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

meso123 je napisao:

Pozdrav svima.Prvi put sam na forumu i tražim pomoć.Moj problem je slijedeći:dobio rješenje da imam od 19.05.2008.pravo na invalidsku mirovinu 30%vojna 70%civilna,koje je stiglo 20.03.2009.Drugo stupanjsko rješenje 20% stalno.U mirovinskom su mi rekli da su spis dobili 20.11.2009. a zaveli ga 23.11.2009.Radnu knjižicu predao 18.04.2009.Postupak je pokrenut 01.04.2008.Gdje je problem nastao:gospođa koja to rjesava tvrdi da nemam pravo na mirovinu po novom zakonu i da ću morati vračati akontaciju mirovine 1864 kn te krenuti ponovo natrag na posao.Kome se obratiti,što dalje činiti.Unaprijed se zahvaljujem na pomoći.Hvala i pozdrav svim specijalcima policajcima.

Ni ja ne razumijem, moraš smislenije i detaljnije opisati cijelu situacju. :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

meso123 je napisao:

Pozdrav svima.Prvi put sam na forumu i tražim pomoć.Moj problem je slijedeći:dobio rješenje da imam od 19.05.2008.pravo na invalidsku mirovinu 30%vojna 70%civilna,koje je stiglo 20.03.2009.Drugo stupanjsko rješenje 20% stalno.U mirovinskom su mi rekli da su spis dobili 20.11.2009. a zaveli ga 23.11.2009.Radnu knjižicu predao 18.04.2009.Postupak je pokrenut 01.04.2008.Gdje je problem nastao:gospođa koja to rjesava tvrdi da nemam pravo na mirovinu po novom zakonu i da ću morati vračati akontaciju mirovine 1864 kn te krenuti ponovo natrag na posao.Kome se obratiti,što dalje činiti.Unaprijed se zahvaljujem na pomoći.Hvala i pozdrav svim specijalcima policajcima.[/quo te] Prijatelju moj,koliko ja vidim ti si već bio gotov u mirovini,trebali su te samo preračunat u iznosu mirovine,eventualno prikupit još kakve dokumentacije(ako je potrebno bilo,npr.radni staž civilni itd..)i radit prijepis riješenja ako je stiglo iz ZG. A ovo tko koga j..e i zašto,nemam pojma,otišao si i odrađen po starom,stalni RVI 20%,podijela napravljena,dobio nesposobnost o radu .... :misli: ,nema pameti, a kamoli da te neko vraća na posao:GLUPOST ,neme šanse,neko tebe ljepo #OOPS#,a zašto ????NEDAJ SE... :batina::batina:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija