Jump to content

Raspored ispita za 2010.


soony

Preporučene objave

RASPORED ISPITNIH ROKOVA ZA 2010. GODINU

 

 

Veljača 2010. godine – 17. - 19. veljače 2010. godine.

Prijave za navedeni ispitni rok zaprimaju se do kraja prosinca.

 

Travanj 2010. godine - 14. - 16. travnja 2010. godine.

Prijave za navedeni ispitni rok zaprimaju se do kraja veljače.

 

Lipanj 2010. godine – 31. svibnja, 1. i 2. lipnja 2010. godine.

Prijave za navedeni ispitni rok zaprimaju se do kraja travnja.

 

Rujan 2010. godine – 28., 29. i 30. rujna 2010. godine.

Prijave za navedeni ispitni rok zaprimaju se do kraja srpnja.

 

Studeni 2010. godine - O točnim datumima održavanja pisanog dijela pravosudnog ispita na ovom ispitnom roku kandidati će se obavijestiti naknadno.

Prijave za navedeni ispitni rok zaprimaju se do kraja rujna.

 

 

Prijave podnesene za mjesece u kojima se pravosudni ispiti neće održati uvažavat će se kao prijave za ispitni rok u prvom sljedećem mjesecu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U Zakonu i Pravilniku piše da nas se treba obavijestiti o usmenom dijelu ispita najkasnije dva tjedna prije ispita. Međutim, nije navedeno koliko dugo čekamo uopće na taj rezultat? U Zakonu piše da se pristupa usmenom dijelu ispita najkasnije 2 mjeseca od dana polaganja posljednje pisane radnje.

 

Teoretski, mogu čekati i puna dva mjeseca? A praktično, to me zanima...mjesec dana, u prosjeku?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dobro da sam ovo pročitala- ja sam na učenju do polovice 4. mjeseca i kolko sam shvatila, ako prijavim za 4. (a to sad jedino i mogu) morat ću čekati oko mjesec dana najmanje za usmeni (ako naravno položim taj pismeni), dakle, morat ću se vratiti na posao ili iskoristiti sav svoj jadni godišnji (koji mi vjerojatno neće dostajati)...jaoooo...dajte brzo savjet...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ibilic je napisao:

Što mislite ili neko možda ima i saznanja kad bi mogao biti usmeni za ovaj rok u lipnju? Srpanj, kolovoz ili rujan...?

 

pa s obzirom da je rok stavljen rano (31.svibanj, 1. i 2. lipanj - dok su dosadašnji rokovi bili sredinom mjeseca), vjerojatno je da će se usmeni ispit održati do 15.07., tj. do godišnjih.).

 

Po Pravilniku se usmeni mora održati u roku od 2 mjeseca od pismenog, pa prema tome ne bi dolazilo u obzir da usmeni bude u kolovozu ili rujnu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija