Jump to content

uzdržavanje - čuvaj se lude svekrve, a ni sin (muž) nije bolji


tonkar

Preporučene objave

Obzirom da ću kako stvari stoje morati van iz stana sa svojom malodobnom djecom jer svekrva ne odustaje od tužbe i izbacivanja unuka, moramo u podstanare. Ja naravno nemam dovoljno sredstava za taj financijski podhvat jer ispod 2000,00 kn mjesečno nema šanse da nađem stan i to je cifra bez režijskih troškova. Muž ide sam u podstanare i kaže da će mi davati 1500,00 kn mjesečno za troškove, ali 10 godina živimo zajedno i nikada mi nije davao novce, sve financiram sama oko djece, a on uvijek kuka kako nema ili jednostavno kaže da neda, možda 1 u 3 mjeseca tutne 200,00-300,00 kn i to je sve. On inače ima kafić u najmu i rade mu 2 konobarice kojima isplaćuje plaću uredno, a on šeće i ne radi ništa, a sebi isplaćuje minimalac. Mene zanima može li mi tko reći na koji način se pokreće postupak za uzdržavanje djece, mogu li ga pokrenuti dok sam još u braku i imam li pravo na nekakvog odvjetnika? Koliki se iznos na taj način za dvoje malodobne djece od 8 i 10 godina može dobiti? Molim pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija