Jump to content

hitno molim za pomoč


i455

Preporučene objave

Suprug i ja doselili smo se godinu dana prije svatova kod svekrve u nedovršeni dio kuće ( gornji kat ).Nismo radili ugovore jer ona nema niti muža niti druge djece ( osim mog supruga ) koja bi to mogla naslijediti . Ja sam podigla kredit kako bi kupili prozore i uredili taj dio kuće. Procurio je krov , pa smo i to snirali u međuvremenu se u vjenčali... da ne dužim... prije nekoliko dana saznali smo da 2/3 kuće idu na javnu dradžbu radi njenih dugova ( za koje nismo ni znali ). Tu smo se nešto poriječkali i sada ona dio kuće poklanja svojoj sestri , ugovorom kod javnog bilježnika koja će taj dio prenesti na sebe tek kada se teret na kući riješi. Što sada ? Da li imamo pravo barem na dio novca ukoliko se kuća proda na javnoj dradžbi , a ako se to uspije riješiti da li uopće možemo utjecati na to da ona dio pokloni nekom trečem? Naime radi se o nekih 350 tisuča kuna koje smo uložili, a mi imamo račune samo za nekih 40 tisuča jer se sve više manje radilo "na crno" tako da nismo dobili račune.Hitno vas molim za pomoč .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija