Jump to content

Lijepo bih molila odgovor


vanja1

Preporučene objave

Osoba služi zatvorsku kaznu u Remetincu i u 5 mj. će odslužiti pola kazne i tada će po prijedlogu referenta tražiti premještaj u blaže uvjete , pa me zanima da li se iz Remetinca u pravilu šalje na 11 odjel odnosno u Vukomerec ili ga mogu poslati i negdje drugo?

Ako ga kojim slučajem premjeste u Vukomerec da li će onda moći raditi svoj posao izvan zatvora? Osoba je iz Zagreba

Puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vanja1 je napisao:

Osoba služi zatvorsku kaznu u Remetincu i u 5 mj. će odslužiti pola kazne i tada će po prijedlogu referenta tražiti premještaj u blaže uvjete , pa me zanima da li se iz Remetinca u pravilu šalje na 11 odjel odnosno u Vukomerec ili ga mogu poslati i negdje drugo?

Ako ga kojim slučajem premjeste u Vukomerec da li će onda moći raditi svoj posao izvan zatvora? Osoba je iz Zagreba

Puno hvala

vi ste već ovdje po tom pitanju postavili upit, jer smo se već čuli.vaš post je pri dnu stranice.dakle,prijedlog referenta je vrlo pozitivan i pretpostavljam da će završiti u blažim uvjetima izdržavanja kazne zatvora.

iz remetinca se može odlaziti na posao.potražite post na ovoj ili slijedećoj stranici pa si pročitajte uvjete za tu pogodnost.prema tome, nema razloga da i vaš voljeni,kao i ostali,iz zatvora ne odlazi na posao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala,ali mene zanima da li se iz Remetinca ide u blaže uvjete u Vukomerec ili ga mogu poslati i npr. u Turopolje ili Lipovicu? S obzirom da je osuđen na 2 god. zatvora a ostalo mu je još 14 mjeseci mislite li da bi ga mogli pustiti da nasavi raditi svoj posao? Mislim da u zakonu piše da se to može ali za izrečene kazne do 1c god. Hvala

P.S.Sudcu izvršenja sam pisala još prije mjesec dana i nisam dobila nikakav odgovor

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vanja1 je napisao:

Hvala,ali mene zanima da li se iz Remetinca ide u blaže uvjete u Vukomerec ili ga mogu poslati i npr. u Turopolje ili Lipovicu? S obzirom da je osuđen na 2 god. zatvora a ostalo mu je još 14 mjeseci mislite li da bi ga mogli pustiti da nasavi raditi svoj posao? Mislim da u zakonu piše da se to može ali za izrečene kazne do 1c god. Hvala

P.S.Sudcu izvršenja sam pisala još prije mjesec dana i nisam dobila nikakav odgovor

Hvala

to kamo će iz remetinca nitko vam ne može reći,osim vašeg momka.zar mu referent,koji ga je i predložio za premještaj,nije rekao kamo ga premještaju? što je izdržao više kazne to je veća vjerojatnost da će biti premješten u blaže uvjete (!?).

ako zakon kaže da se radni odnos može održati i boravkom u zatvoru,ali samo do 1god. izrečene kazne...onda se tu nema što tražiti.da li ste pronašli post koji govori o radnom odnosu tokom izdržavanja kazne zatvora?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vanja1 je napisao:

Ona mu je samo rekla da bi ga nakon pola kazne prebacili u blaže uvjete ako sve bude ok, ali nije rekla gdje, a on je od tamo čuo da se iz Remetinca ide u Vukomerec, a da li je to tako ja stvarno ne znam, zato i pitam. A taj post nisam uspjela naći.

ako mu je referent rekao da će ga premjestiti u blaže uvijete,onda je sve riješeno.pretpostavimo da će biti premješten u vukomerec ?!

post se nalazi na prvoj stranici,odnosno na istoj stranici gdje i vaš.naslov posta je : izdržavanje kazne i rad.www.legalis.hr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=503336171...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija