Jump to content

Alkohol - Prigovor


jerdam

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Imam 20godina. U nedjelju ujutro kada sam se vracao iz diska zaustavila me policija sa strane, bio sam u frendovom autu slovenskih tablica, a on je ranije otisao sa curom doma a meni pustio auto. Puhao sam 1.36 i dobio kaznu od 2000kn + 80kn i 9mjeseci oduzimanje vozacke. Kaznu za voznju auta druge drzave nisam dobio. Zanima me sto mogu navesti u prigovoru da mi se ne oduzme vozacka? Za kaznu isto tako ali i nije mi problem platiti je? Dali mogu ocekivati neki primjer prigovora sto da napisem sa foruma?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 godina kasnije...
Pozdrav,

 

Imam 20godina. U nedjelju ujutro kada sam se vracao iz diska zaustavila me policija sa strane, bio sam u frendovom autu slovenskih tablica, a on je ranije otisao sa curom doma a meni pustio auto. Puhao sam 1.36 i dobio kaznu od 2000kn + 80kn i 9mjeseci oduzimanje vozacke. Kaznu za voznju auta druge drzave nisam dobio. Zanima me sto mogu navesti u prigovoru da mi se ne oduzme vozacka? Za kaznu isto tako ali i nije mi problem platiti je? Dali mogu ocekivati neki primjer prigovora sto da napisem sa foruma?

 

 

Evo da se nadovezem na temu od prije dvije godine.

 

dobio sam poziv na prekrsajni sud i odazvao se prije mjesec dana. Rekao sam da sam student i ovisan sam o vozackoj, jer putujem na faks itd. Rekli su da cu kaznu morat platiti ali za zabranu cu biti obavijesten u presudi sto mi se nimalo nije svidalo jer su mi to mogli reci i na sami dan kada sam pozvan na sud.

 

Tokom par dana sam dobio odgovor da je zabrana smanjena s 6 na 3 mjeseca, sto mi i dalje nije odgovaralo i kazna je ostala ista i nisu je uopce smanjivali a napomenuo sam im da sam student.

 

Zalio sam se Vrhovnom sudu i sada cekam odgovor, koji najradije nebi htio niti da dode, bolje da ode u zastaru posto je vec proslo vise od 2.5godine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija