Jump to content

problem sa stablom blizu međe


SHAN

Preporučene objave

Neki dan stigavši kući ugledam kamion dizalicu koji se sprema ući kroz moje dvorište na susjedovo te odrezati grane trešnje koje na visini od 4 metra prelaze u njegovo dvorište.Odmah sam zaustavio akciju iz razloga što sad nije vrijeme za rezidbu pogotovo nekih debljih grana,tako su me savjetovali stručnaci.Pošto se susjed sada hvata svake sitnice,da li bismo i mi mogli zahtjevati da on makne svoj oluk koji je priključio na naš te nam se njegova i naša kišnica slijeva u dvorište koje je kao neki bazen i ima mali otvor za odvod koji se začepi liščem ako se ne redovno čisti.Znači on dodatno poplavljuje naše dvorište iza kuće. Zanima me da li on mora to maknuti u svoje dvorište i da li on smije napraviti odvod kišnice vodeći cijev po svojem zidu kuće ometajući naš zračni prostor kao što njegov ometa naša trešnja.Dodajem da ima čak i prozor koji gleda na našu terasu te je u razini poda. Može li komunalna služba prisilno djelovati u slučaju trešnje koja ne predstavlja nikakvu opasnost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija