Jump to content

Nasljedstvo od oca


GogaR

Preporučene objave

Poštovani, molim vas za pomoć!

Otac mi je preminuo u kolovozu 2009.g. Nakon 1991.g živio je u Begradu i nisam imala nikakav kontakt s nijm.

Do 1991.prijavljen je bio na adresu Smoljanovci, općina Požega ili Orljavac....

Zanima me na koji način mogu saznat nešto više o zemljištu ili nekretninama koje su bile u njegovom vlasništvu i koja mi prava pripadaju po zakonu,pošto sam njegovo jedino dijete.

Unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

ja imam pitanje o nasljedstvu. Naime, otac s kojim nisam bila u kontaktu je preminuo lani, uskoro slijedi ostavinska rasparava na koju sam pozvana. Budući da bi se željela odreći tog nasljedstva planiram ranije otići kod javnog bilježnika dati izjavu. Zanima me sljedeće dali me je JB dužan upoznati stim dali sam jedini nasljednik i ako nisam tko još jesu nasljednici i što stoji u predmetu ostavine?? Hvala

 

P.S. Nisam htjela pokretati novu temu ovo mi se čini sličnom temom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ariella je napisao:

Poštovani,

 

ja imam pitanje o nasljedstvu. Naime, otac s kojim nisam bila u kontaktu je preminuo lani, uskoro slijedi ostavinska rasparava na koju sam pozvana. Budući da bi se željela odreći tog nasljedstva planiram ranije otići kod javnog bilježnika dati izjavu. Zanima me sljedeće dali me je JB dužan upoznati stim dali sam jedini nasljednik i ako nisam tko još jesu nasljednici i što stoji u predmetu ostavine?? Hvala

 

P.S. Nisam htjela pokretati novu temu ovo mi se čini sličnom temom.

 

Pozvani ste na ostavinsku. Tamo ćete dobiti sve odgovore.

Sve drugo je samo nepotrebna komplikacija.

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija