Jump to content

Diners


vulcan

Preporučene objave

Molim za savjet,

naime obrtnik sam i upao sam u situaciju koja je svima dobro poznata danas što se tiće nelikvidnosti. U zadnjih par mjeseci ne uspjevam podmirivati rate za kreditnu karticu Diners. Poslali su mi obavijest gdje žele da uplatim sav iznos odmah ili ću biti gonjen kazneno. Da li tu postoji uvjeti za kazneno gonjenje ili ne. U par navrata sam se čuo sa njima, ne izbjegavam razgovore s njihovim operaterima ali jednostavno ne vidim trenutno izlaz iz svega toga.

Molim za savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vulcan je napisao:

Molim za savjet,

naime obrtnik sam i upao sam u situaciju koja je svima dobro poznata danas što se tiće nelikvidnosti. U zadnjih par mjeseci ne uspjevam podmirivati rate za kreditnu karticu Diners. Poslali su mi obavijest gdje žele da uplatim sav iznos odmah ili ću biti gonjen kazneno. Da li tu postoji uvjeti za kazneno gonjenje ili ne. U par navrata sam se čuo sa njima, ne izbjegavam razgovore s njihovim operaterima ali jednostavno ne vidim trenutno izlaz iz svega toga.

Molim za savjet.

 

nazovite ih i zatražite sastanak kako bi ste dogovorili obročnu otplatu.ništa ne dogovarajte putem tel. kao i neta.svaki dogovor inzistirajte na pismenom predočenju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija