Jump to content

ozljeda na radu


mihicmiha

Preporučene objave

radim u vojsci gdje sam tokom izvođenja redovitih motoričkih sposobnosti dobio bruh ili herniju odmah sam odvežen u hitnu medicinsku stanicu gdje mi je ustanovljena hernija kada sam poslao papire r1 o ozljedi na radu hzzo me je odbio pod izlikom da je neko rođen sa slabijom trbušnom maramicom a netko sa jačommi da mi ne priznaju povredu na radu ,protiv tog riješenja se nemogu žalit nego samo sudskim putem,...šta da radim skim da se savjetujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mihicmiha je napisao:

radim u vojsci gdje sam tokom izvođenja redovitih motoričkih sposobnosti dobio bruh ili herniju odmah sam odvežen u hitnu medicinsku stanicu gdje mi je ustanovljena hernija kada sam poslao papire r1 o ozljedi na radu hzzo me je odbio pod izlikom da je neko rođen sa slabijom trbušnom maramicom a netko sa jačommi da mi ne priznaju povredu na radu ,protiv tog riješenja se nemogu žalit nego samo sudskim putem,...šta da radim skim da se savjetujem

 

Sa g. Rubensom sa našeg portala na PM.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije te odbio HZZO, već Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje zaštite zdravlja na radu i to izgleda na temelju ocjene ovlaštenog doktora specijaliste medicine rada.

 

Da bi pobio takvu odluku potrebno je stručno medicinsko vještačenje kojeg možeš dobiti samo i jedino unutar tog postupka koji ti je izgleda jasan.

 

Malo bi imao koristi od savjetovanja bilo koga, jerbo tvoj problem je u medicinskoj a ne pravnoj domeni.......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim pomoč !

12.10.2009 pao sam sa ljestava na poslu i ozljedio kralježnicu i dobio sam 100% bolovanja,terapije itd.

Mene zanima da li d.O.o. Firma mora imati radnike osigurane preko osiguravajuće kuće ili može samo preko hzzo-a.

Pošto bih ja tražio od firme naknadu Tj. zakonski imam pravo na naknadu štete ako se ne varam ?

Stoga bi zamolio nekoga tko se u to razumije da mi malo detaljnije pojasni.

Hvala i lijep pozdrav

Vjeko

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija