Jump to content

Ugovor o dozivotnom uzdrzavanju...


Emma20

Preporučene objave

MOLIM VAS ZA POMOC...

 

uopce neznam kak da pocnem jer je tolko komplicirano....

 

ja zivim sa roditeljima u njemackoj od 12 godine sad imam 25.moja polusestra (40)zivi isto sa familijom u njem.moja baka u zagrebu je napravila testament gdje je ostavila pola imovine mom tati i pola mojoj polusestri.

2007 godine moja baka je zavrsila u JANKOMIRU jer se pokusala ubit i bila agresivna prema doktorima na Rebru...moja sestra je to vrjeme dosla u hrvatsku kada joj je moj tata javio da je baka u bolnici da ju posjeti ona je otisla na more prvo.

kad se vratila ostisla je u bolnicu i molila doktora (glavne dokorice nije bilo)

da baku otpuste da je ona medicinska sestra i da ce se brinut o njoj..odpustili su ju makar je trebala bit jos 2mj u bolnici.

Dovela je svoju odvjetnicu kod bake i napravila je UGOVOR O DOZIVOTNOM UZDRZAVANJU...navela je da zivi u Zg i da ce se brinut o baki drugi dan joj je VEC nasla mjesto u starackom domu tamo ju je otpremila uspjela se UPISAT u GRUNTOVNICU. I isti dan otputovala u njemacku...nije nista javila mome tati da ga pita ipak je njegova majka.nekoliko dana kasnije baka je umrla u domu.moj tata je naravno bio jako razocaran da je ona sve njemu iza leda napravila. i tako pokusavamo na sudu da se ponisti taj ugovor jer je ocigledno a to svi znamo to napravila nabrzaka da sve dobije nasljedi bakin stan.nazalost je moj tata umro 1.1 2009 godine.ja imam isto osjecaj da nas odvjetnik se bas ne trudi a i ne samo to nego imam jaki osjecaj da su tu svakakve VEZICE u igri ko se moze upisat isti dan U GRUNTOVNICU.Prvi sudski psihijatarski vjestak jer reko da ima smisla tuzit ju na sud jer su baku ocito ja mislim nasilili da to potpise a ja znam da nije bas bila uvjek pri sebi nezina prijateljica je rekla jednom tati MAMA ti nije bas vise cista...baka je uvjek rekla meni da zeli da svi imamo nesto od njezine ostavine.Asad je jedan sudski psih. vjestak reko da je baka bila super da nema razloga sumnjat da nije znala sta radi (zato je onda bila u JANKOMIRU???zbog povisenog tlaka i dijabetesa???)mi cemo sad trazit misljenje drugog psihijatra jer ja sam obecala tati da cu se borit do zadnjeg jer nije to neka svota novaca nego to da je moja sestra sve napravila da nas prevari i jos k tome laze kud stigne....

 

sad neznam jer iko moze skuzit kaj sam ja tu napisala ali polako sam na kraju snaga i vise neznam sta da mislim svi mi kazu da smo mi 100% u pravu tu sam se rapitala u njem. svi smatraju da smo u pravu samo nikako da dode do suda i da nesto ja mogu rec ne da se samo raspravljaju nevazne stvari ona je tolko lazi vec rekla kako ju je moj tata oteo od majke i odveo u Hrv.sto je laz.

 

jer mi moze barem neko rec jer se isplati PRIJAVA NA POSKOK to su mi bar predlozili zbog toga sta se upisala u jednom danu u Gruntovnicu a malo kasnije je bila ta afera Gruntovcan.

Kako moze bit da taj ugovor vrjedi kad je baka umrla svega samo tj.dana kasnije.nema tu neki zakon?

 

dosla sam stvarno do kraja ja smao zelim da ona dobi ono sto je zasluzila a to je nista i kaznu za sve lazi i sve kaj je napravila a toga ima dosta..

MOLIM VAS ZA POMOC JER JA SAMA NEZNAM KAKO DALJE (da je moj tata ziv sve bi islo drugacije sigurno)

 

 

MOLIM VAS POMOGINITE MI :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru sigurno cu to pokusat.

moj veci problem je nazalost kako da se dokaze sudu da ugovor nije smjeo bit sklopljen kad se osoba nalazila u psihijatriskoj bolnici i ocito nije znala sta radi niti da ce bit otpremljena drugi dan u staracki dom...

ako je osoba imala postene namjere znaci briga o baki trebala je prvo informirat svog oca i rec mu ali ona nije to namjeravala nego je presutjela sve i zatajila ga i na osmrtnici i htjela prodat odmah stan isti dan kako je baka umrla..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija