Jump to content

ima Boga


fveliki

Preporučene objave

nakon uvida u registar,apsolutno sam za javnu objavu svega.

pa ovdje ima što da CIA i FBI i sve službe da rade punom parom,ljudi pa do sad sam se dvoumio oko pitanja te objave ali sad sam zdušno za objavu,pa kad vidim koliko ima ljudi sa 3-5 dana i dobili status branitelj a sad vidim da ima i gospode koja nije nigdje ni bila a ima status branitelja,

Ovo je pokrenulo kotač koji sad mi moramo iskoristiti da se riješmo tih parazita koji su se uvukli među nas.

Provjerio sam i sebe u registru i sve štima

 

ovom prilikom pozdravljam sve Branitelje ali ne iz registtra već istinske,jer u registru ima onih kojima tamo nije mjesto i ne zaslužuju da se zovu Branitelji već im je mjesto na stupu srama :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije mi jasno kako tisuće i tisuće ljudi može mirno spavati, bez imalo grižnje savjesti, a znaju da nisu jedan jedini dan bili na terenu, u rovu, nosili pušku, previjali ranjene, sakupljali u šatorska krila ostatke poginulih? Meni je jasno da je netko morao kuhati, nabavljati opremu, raditi po uredima za obranu, ali to ne znaći da je branitelj. Neka ih nazovu kako kod hoće, ali ne branitelj. neka im daju što god hoće, ali neka ih ne stavljaju na popis branitelja jer nije fer prema onima koji su mjesecima bili daleko od svojih obitelji i nikad nisu znali kad su odlazili na teren hoće li se vratiti. Što su jamili-jamili, ne moraju ništa vratiti samo neka se izbrišu sa popisa branitelja, neka vrate dostojanstvo i čast RATNICIMA.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sokol1 je napisao:

obrišite sve sa spiska i ostanite samo vi istinski branitelji kako sami sebe nazivate,al šta s onima koji su poginuli prvi dan u gardi ili 10,15,20 dan il bi i njih brisali.Naj bolje da nam ulica određuje ko je istinski,a ko nije

 

 

 

sokole daj ne provociraj,ako imaš što za reći onda otvori temu pa tamo reci sve što misliš a ne da mi ovdje soliš pamet,tko je spominjao poginule? :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tko nam je kriv što nismo poslije oluje kad smo oslobodili državu od neprijatelja išli osloboditi državu od ratnih profirtera i turbo menađera i ostalih hebijetara.

Sad smo mi(branitelji)krivi za sve loše u državi,nas se prikazuje kao nakaze psihički bolesne i ratne profitere a od koga od ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 8-)8-)8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa tko je njima dopustio da se uopće registriraju? Tko je godinama bio ministar/ica dotičnog ministarstva te je svim povlasticama i podilaženjima sakupljao/la glasove za izbore?

Kako onda očekivate da će lažnjake bilo tko na bilo šta prisiliti, da nešto vraćaju i sl.?

Tko će tu bilo kome oduzeti mirovinu koju je dobio kao lažni invalid, nakon nekoliko tjedana provedenih u Popovači ili iz nekih drugih zdravstvenih razloga, Pa čast :palac: onima koji zaista nose traume iz ,,borbe", ali, zar su se borili za ovo što imamo danas?

Znam slučaj, tip došao iz borbe, nastradala kičma , godinu dvije po doktorima šetao, dobio mirovinu , nije više sposoban za rad ,mirovina koju tisuću kuna, danas si lijepo tako nesposoban za rad hrani doma desetak krava i obrađuje par rali zemlje. HM, invalida!Pa, istina branitelj je, zaslužuje svoje mjesto na spisku, ali dali ga zaslužuju na spisku umirovljenih??? Ti su veći problem za naš džep! :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovi pitanje koje se raspravlja i gdje se iznose stavovi oko toga objaviti ili ne registar branitelja nije pitanje samo registra. To je pitanje dublje. Tako duboko da seže u pitanje morala našeg naroda i naših vlasti i pravde jednake za sve. A zagrezli smo u posvemašnji nemoral i nepravdu u svim sferama života. Dok ne pogledamo u ogledalo sami sebe, svaki od nas koji živimo u ovoj zemlji,ne "ocjenimo" kako smo živjeli,što smo pridonosili da nam bude bolje, dotle nećemo imati ni šansi za bolju budućnost. Ne mi nego naši potomci. Kakvi smo dokazuju rijeći jednog sudionika, jedne rasprave na našem portalu koji je otprijike rekao : "bolje je da nas kradu naši, nego tuđi".Dok god ima takovih,a ima ih podosta,dotle neće biti dobro.

Tako nam i treba! :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija