Jump to content

izgradnja i kupovina nekretnine-pomoć!!!!!!!!!!!!


gmatij41

Preporučene objave

Zaključio sam predugovor sa investitorom i bankom koja bi mi kada sve bude gotova odobrila kredit za kućicu od 80-tak m2,uz to sam dao 100000kn kapare a završetak gradnje po sistemu ključa u ruke sa potrbnim,ishodovanim papirima je trebao biti još prije godinu dana. u predugovoru je bilo navedeno da imam pravo na povrat kaucije ukoliko investitor ne ispoštuje rok gradnje.Uz to sam i sam investirao u opremu stana jer mi se pojedina,koja je ponudjena od strane investitora nije svidjala.Danas godinu dana poslije,objekat još nije završen i spreman za useljenje,investitor mi se ne javlja na telefon u banci vele da ih ne interesira i ako je investitor digao ruke od svega,kućica je njihova(oni su pratili investitora)ako ne isplatim puni iznos koji je naveden u predugovoru.Najbolje od svega je to što bih još dodatno morao ulagati jer je objekat izgradjen nekvalitetno,imam vlagu već sada u svakom kutu,radijatori nisu postavljeni,brojilo za vodu i još masa stvari.Šta da radim i kome da se obratim-molim vas pomozite!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija