Jump to content

Rješavanje stambenog pitanja-pomoć molim


desperado

Preporučene objave

Da li,kao branitelj i dragovoljac imam pravo i pod kojim uvjetima tražiti da mi netko riješi stambeno pitanje?

U obitelji nas je četvero,školska djeca,samo supruga radi,ja sam u nekakvom postupku rješavanja svog statusa(od 9.mj.prošle godine na bolovanju,od 4.mj.ove godine nezaposlen,još se liječim)

Prijavljen sam sa prebivalištem na području od posebne državne skrbi(Baranja)i sa ovim se prvi puta susrećem,jer smo,dok sam i ja mogao raditi bili zadovoljni i podstanarskim statuso iz razloga što smo si ga mogli priuštiti,a sada živimo od ženine plaće i dječjeg doplatka.Unaprijed hvala na lonkretnim odgovorima i pozdrav svim braniteljima ma gdje bili

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nazalost zakonom o pravima hrvatskih branitelja,pravo na stambeno zbrinjavanje imao bi samo pod uvjetom da imas status HRVI i na toj listi bi se nacekao cijeli zivot.Preostaje ti samo da u svojoj podrucnoj samoupravi zatrazis socijalno stambeno zbrinjavanje.Sve je to zalosno ali nema ti druge.Otidi za pocetak u centar za socijalnu skrb u mjestu tvog stanovanja i tamo probaj nesto pokrenuti.Nemas sto izgubiti da i otides u ured za branitelje u tvom mjestu i da tamo pitas dali se sto moze uciniti.Vidim da pises da si u postupku ostvarivanja nekog prava,pa ukoliko ostvaris status HRVI onda imas pravo na stambeno zbrinjavanje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija