Jump to content

Ukidanje ministarstva branitelja


depresivac

Preporučene objave

Naslusam se svakakvih prijedloga pa idem u tom smjeru i predlazem mjeru za veliku ustedu koja bi bila u novcanom smislu sigurno ravna ako ne i veca svoti od 600 milijuna kuna.Od nekud treba radikalno krenuti a da se ne lupi prvo po braniteljskim pravima.Pticama na grani je jasno da se pod hitno treba prestati financirati sve udruge iz domovinskog rata.Dok ne izademo iz tzv. krize kako oni vele niti jedne kune do doljnjega udrugama koje su uz to jos i izgubili povjerenje svakog branitelja i invalida(makar ga uopce nisu ni imali).Njih tisucu namjeravaju krenut na hodocasce u Lourdes.Kriza je i nemoraju ici ove godine a niti do daljnjega.Status branitelja se vise nemoze ostvariti.Izmjene i dopune zakona o pravima hrvatskih branitelja iz 11 mjeseca prosle godine polako daju naznake da se ministarstvo branitelja i neznam kakve solidarnosti mora pod hitno ugasiti.Sve ovo sto radi to ministarstvo mogu raditi MORH sa jednim odjelom za branitelje a poslove MOBMS-s koji nisu u vezi branitelja preuzeti ministarstvo rada i socijalne skrbi.Znam da vam je vec puna kapa svakakvih prijedloga ali mislim da ovaj treba hitno razmotriti.Steta sto nismo do te mjere organizirani da taj prijedlog uputimo nasem narodu a ne ovom saboru i vladi koji su kriminalci i izdajice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mene u svemu ovome nešto zanima.Npr,čovjek je bio u ratu 2-3 godine i nakon demobilizacije otišao malo po svijetu.I sad se

vrati doma i da mu nitko ne prizna vrijeme provedeno u ratu.

Da li se i na takve odnosi to da nemogu ostvariti status branitelja?

A glede ministarstva zagonetna naziva i još teže izgovorive

skraćenice,pa koji će nam ..rac,kad je već žena s glavom

poput stolne lampe(D.Nikolić),najavila ukidanje invalidnina.

Znači socijala nas preuzima,ajde da-barem nije komunalno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u pravu si,sva pitanja vezana za braniteljsku populaciju prebacuju se u socijalu i to ce se dogadati godinama pa je to razlog za ukidanje tog zvjerinjaka,a nek strucnjaci izracunaju ustedu.Status branitelja mozes samo upravnim postupkom dokazati i to se oteze sve do upravnog suda.Ni tu ti vise nemoze pomoci taj kokosinjac

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pogledajte na braniteljskom portalu video gdje drzavni tajnik MOBMS-a u nedogled palamudi o svemu i svacemu samo da bi mazao oci braniteljima koji sjede na tamosnjoj tribini o braniteljima.Sto mu fali,za takvu placu kakvu ima i ja bi palamudio i jos k tome otide ziv i zdrav iz Zadra.Sto ga nisu potjerali iz Zadra

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

depresivac je napisao:

pogledajte na braniteljskom portalu video gdje drzavni tajnik MOBMS-a u nedogled palamudi o svemu i svacemu samo da bi mazao oci braniteljima koji sjede na tamosnjoj tribini o braniteljima.Sto mu fali,za takvu placu kakvu ima i ja bi palamudio i jos k tome otide ziv i zdrav iz Zadra.Sto ga nisu potjerali iz Zadra

 

otide ziv i zdrav zato sto je udrugama da lovu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

depresivac

 

zašto bi se trebalo ugasiti ministarstvo branitelja ? g... prijedlog.ministarstvo treba biti u službi branitelja samo ga treba postaviti i voditi ispravno.trebalo bi se "novčano" koregirati sva ministarstva da ima samo za prave potrebe a i kažnjavati one koji "zavuku ruku" u blagajnu ministarstva-proračuna.samo racionalnom potrošnjom bi se moglo puno toga uštedjeti na razini države.kao prvo smanjiti plače državnoj upravi,ukinuti "nazovi" gradove i opčine gdje se financira nerad,itd...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

upravo zato ga treba ukinuti jer nije u sluzbi branitelja,da je onda O.K.Ovo sto oni sada rade to moze i jedan mali odjel pri MORH-u.Koliko samo vladinih ureda ima koji sisaju tesku lovu.Dobro da nisu osnovali ured za zastitu tratincica.Josipovic ima 70 savjetnika,valjda ih sam ne prepoznaje.Puno toga reba ukinuti i momentalni prestati financirati propale udruge branitelja pa onda mozemo vidjeti koliko bi eventualno trebalo nama skinuti(ja mislim da nebi trebalo nista jer 250 milijuna ove godine koliko ce na nama ustedjeti ja mogu naci kod samo jednog bandita kod njih gore)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

depresivac je napisao:

Naslusam se svakakvih prijedloga pa idem u tom smjeru i predlazem mjeru za veliku ustedu koja bi bila u novcanom smislu sigurno ravna ako ne i veca svoti od 600 milijuna kuna.Od nekud treba radikalno krenuti a da se ne lupi prvo po braniteljskim pravima.Pticama na grani je jasno da se pod hitno treba prestati financirati sve udruge iz domovinskog rata.Dok ne izademo iz tzv. krize kako oni vele niti jedne kune do doljnjega udrugama koje su uz to jos i izgubili povjerenje svakog branitelja i invalida(makar ga uopce nisu ni imali).Njih tisucu namjeravaju krenut na hodocasce u Lourdes.Kriza je i nemoraju ici ove godine a niti do daljnjega.Status branitelja se vise nemoze ostvariti.Izmjene i dopune zakona o pravima hrvatskih branitelja iz 11 mjeseca prosle godine polako daju naznake da se ministarstvo branitelja i neznam kakve solidarnosti mora pod hitno ugasiti.Sve ovo sto radi to ministarstvo mogu raditi MORH sa jednim odjelom za branitelje a poslove MOBMS-s koji nisu u vezi branitelja preuzeti ministarstvo rada i socijalne skrbi.Znam da vam je vec puna kapa svakakvih prijedloga ali mislim da ovaj treba hitno razmotriti.Steta sto nismo do te mjere organizirani da taj prijedlog uputimo nasem narodu a ne ovom saboru i vladi koji su kriminalci i izdajice.

 

--u potpunosti se slažem,prijatelji pa nismo ovce,lažni branitelji niti lažni invalidi,u stanju smo se posložiti i pokazati da nam ne trebaju podmićeni čelnici udruga koji imanom zastupaju nas a uime stana,kuće i statusa srži stranu zakonodavcu.imamo i pameti i snage maknuti smeće od lažnih čelnika,lažnih ministara.lažnih invalida i svjetskih putnika 91 sa statusom branitelja..... :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija