Jump to content

podizanje tužbe za lažnu prijavu


tkosam

Preporučene objave

Prije godinu i pol unajmili smo nekog majstora (što nije bio)da nam postavi knauf u cijeloj kući.Jako nam se žurilo jer smo u tom trenutku imali nepokretno dijete koje je teško nastradalo."Majstor" je pristao na naše uvjete i cijenu i mi smo,naivci, bili sretni.Kupili smo sav materijal,i on je počeo raditi.Odmah je bilo vidljivo da je sve krivo i neprofesionalno i da on nema pojma.Kako mi je izvukao 5.200 kn u tri dana jer se žalio da nema za grijenje za dijete... ja sam i tu priču popila.Vrijeme je prolazilo, nit je on znao popraviti što je pokvario, prestao je dolaziti.Ja sam mu rekla nek mi vrati novce, a štetu koju je napravio ću zaboraviti.Šteta u materijalu je bila još toliko koliko je dug, a još smo morali platiti nove

ljude da to sve skinu i naprave kak spada.Novaca ni od kud,ja sam ga normalno zvala, svaki dan.Pa je zvala njegova šogorica koja je preuzela dug, pa ništa ni od toga.Onda su mi jedan dan rekli da se pazim jer imam dvoje djece i oni znaju gdje živim.Ja sam pukla i nisam birala riječi.On me prijavio za prijetnju smrću, što nije istina.Šogor mu je odvjetnik.Pozvali su me u Dubravu na razgovor i tamo su me dva murjaka zlostavljala dva sata.Otela mi mobitel...

Nakon 2.mj. dobila sam rješenje da sam kriva jer sam mu prijetila i policija me spriječila u nakani izvršenja.Dobila sam tri mj. zatvora, uvjetno godinu dana.Otišla sam kod odvjetnika i on mi je napričao svašta i ja nisam imala snage ponovo sve prolaziti s djetetom sa strganom kralježnicom, sa njihovom prijetnjom meni i pustila sam sve kvragu.Nisam znala za vaš forum.Sada mi uskoro ističe ta uvjetna i želim ga tužiti za dug, za štetu koju nam je prouzročio, za prijetnju, za to što sam profesionalno blokirana i već degradirana jer radim u financijskoj ustanovi i godinu dana strepim što će biti.

Kako to napraviti?Oprostite na dužini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija