Jump to content

Pravni savjet


frustracija

Preporučene objave

Pozdrav svima,

sasvim sam nova na forumu bilo koje vrste i ne snalazim se najbolje. Zamolila bih nekoga tko zna odgovor na moje pitanje da mi odgovori ili da me uputi na nekog tko bi mi to mogao reći. Možda sam i na pogrešnom mjestu, ali ne zamjerite...

Naime suprug s kojim sam u inače sasvim solidnom braku radi nešto čemu se ja izrazito protivim. Budući da ne uspijevamo naći zajednički jezik raspitujem se kako stvari stoje s pravne strane po tom pitanju. Evo o čemu je riječ, želi voziti naše malodobno dijete na moćnom motoru, čega se ja užasavam. Branim mu to i histeriziram jer se stvarno bojim i mrzim tu spravu. Da li ja uopće imam pravo to njemu kao roditelju braniti. Odgovorite mi molim vas ako znate, bez moraliziranja, čisto zakonski gledano. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dogovorite se sa vašim suprugom.

 

Recite mu da vas to smeta i upozorite ga na opasnosti koje "vrebaju" motocikliste.

 

Uostalom, čitajte na netu, i "nabijte mu pod nos" koliko motociklista stradava dnevno na našim cestama.

 

Motociklisti su "rizična skupina" sudionika u prometu i ne mora on biti kriv pa da završi u invalidskim kolicima ili drvenom sanduku (ili ne daj Bože dijete).

 

 

Nakon nesreće više nije bitno tko je kriv.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija