Jump to content

Tužit srbiju za odštetu po osnovi invaliditeta HRVI?


zng-a

Preporučene objave

Skoro sam 1999. Slobi poslao zahtjev da mi pomogne sa nešto DM, jer sam si sam morao platiti 6000 DM da spasim svoju ludu glavu, a na kraju je račun došao oko 20.000 DM ! Nitko od naših institucija i ¨velikih faca¨ nije pomogao ni jednom DM, niti još ranije, da me prebace na besplatni tretman.

Bilo me je sram kada sam morao primiti poklon od djelatnika Učilišta HRM gdje sam tada radio ( pomoć su mi skupljali i civilni radnici, i vojnici i brigadiri i dr. znanosti ). Ipak, najvažnija mi je bila njihova moralna podrška - hvala im.

 

Slobu sam skoro tužio ili zahtijevao odštetu više u znak protesta, a ne što bi to urodilo plodom.

 

Briši Mrljo ovu sramotu !!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako srbija bude proglašen krivom pred međunarodnim sudom

po tužbi RH

tada postoji mogučnost tužbe srbije i zahtjeva za odštetom pogotovo onih koji su bili zatočeni u srbiji i crnoj gori.

 

ali s obzirom da naš vrli predsjednik ima namjeru povuči tužbu

od toga ništa .

tada od Hrvatske tražiti naknadu štete.

 

Hrvatska isplačuje agresorima-teroristima štetu.

(lora,presude u slučaju Gudelj-Osijek, i druge presude Hrvatskih vrlih sudaca koji sude samo hrvatskim braniteljima a teroriste oslobađaju zbog nedostatka dokaza ?)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija