Jump to content

dionice za HRVI


Draganec

Preporučene objave

Poštovani gosp.Mrljavac!

1.Osobna isprika (nije bio cilj Vašeg osobnog prozivanja)

2.Moje postavljeno pitanje prema Vama molim da shvatite isključivo

kao informativne prirode,smatrajuči Vas profesionalno potkovanim poznavanjem Zakona o hrv.braniteljima i sl.

3.Osobno sam smatrao da će te mi dati opširniji odgovor i da ću postavljanjem pitanja otvoriti dobar okvir za diskusiju i najbolju vjeru pomoći.

4.Želio sam jednu pristojnu komunikaciju između svih zainteresiranih za navedenu temu,bez uvreda prema bilo kome (ustanovama,organizacijama,pojedincima itd..)

5.Smatram da nisam postavljanjem pitanja skrenuo iz okvira pristojnosti u komunikaciji.

6.Žao mi je što je postavljena tema zaključana.(Gosp.Mrljavac,dionice za HRVI)Vaša procjena? Bez obrazloženja,a i ne mora ga biti po pravilu.

7. Gospodine " nine " ako čitaš ovo. Nije sve tako crno.Osobno sam bio 5 god.6 mj. i 5 dana branitelj i 9 god.tjerao pravdu.Sporo ali dostižno i pravedno.

Kaže narodna poslovica "Poslije kiše dolazi Sunce". Zato nine smireno i polako,sve če sjest na svoje mjesto.Pozdrav svim braniteljima! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema potrebe za isprikom. U temi su korisnici dali odgovore koji su vas zanimali, a jedan korisnik je skrenuo sa teme na što su se drugi "nalijepili" i tu je kraj.

 

Što se tiče dionica, već sam napisao da se sporo rješavaju, a to svi znamo.

 

Evo linkova gdje imate gotovo sve što vas zanima:

 

Klikni ovdje.

 

Klikni i ovdje.

 

Klikni ovdje.

 

Klikni ovdje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija