Jump to content

Tko smije potpisati sudsko rjesenje?


KojiLOL

Preporučene objave

Danas je na kucnu adresu, na ime mog oca, doslo sudsko rjesenje (City-expresom). Ja sam naivno potpisao bez da sam znao o cemu se radi. Sada citam rjesenje, i naravno od dana isporuke traje rok na zalbu (i valjda jos neke pravne posljedice, sada kada je to kao "uruceno"... )

 

Mene zanima vrijedi li moj potpis u ovom slucaju? Odnosno, je li moguce muljati da je nekome nesto uruceno ako je neka druga osoba postpisala za njega da je to primila?

 

 

Mogu li nekako javiti ljudima koji su slali da sam zabunom potpisao tudu posiljku?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sluzbeno zivimo, da :( . Je li to sigurno? (oprosti, vidim da si moderator/ica, ali nov sam ovdje i ne znam tko je pravnik, a tko je "pravnik").

 

Sto ako ja njemu ne urucim to? preuzimam li ja onda sve pravne posljedice navedenog postupka? Sto ako mi osoba trenutno nije dostupna?

 

Vrijedi li isto i za maloljetne osobe? smiju li oni potpisati nesto i obvezati se da ce nesto napraviti bez da im je izricito receno prilikom predaje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija