Jump to content

izračun mirovina


tornado123

Preporučene objave

daj Bože da bude veća...ovaj policijski narednik nisam preveo u vojni čim satnika,vec sam racunao odmah po vojnom naredniku(previd)...ipak mislim da nebude tak visoka ,govorim iz vlastitog iskustva tj.povukao sam paralelu između svoje i njegovih parametrima za mirovinu....koji su dosta slični ali ne u potpunosti....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

@@@@ Imam status RVI-a 30% rat 70% civilno - trajno.Na radnom mjestu-šef smjene u činu polic.narednika, (imam rješenje) "do" odlaska u mirovinu. Nakon odlaska u mirovinu 2001. zbog opće nesp. rješenjem Mup-a dobio čin višeg pol.narednika i to je to. Inače dragovoljac od 1990.,ukupno 5.god.5 mj.i 6 dana. Imam li pravo na viši čin? Sada mirovina 3.500,00 kn + 153 invlidnina. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolega,kroz ovu temu,tvoje pitanje ,još nema ni odgovora koji bi ti vojni čin trebao imati.Ima u temi različitih izračuna.Radi se o kumuliranoj mirovini i bilo bi najbolje da osobno zatražiš informativni izračun u područnom uredu HZMO.Ukoliko još nisi u mirovini tu uslugu možeš zatražiti preko korisničkih stranica HZMO.Sve upute na mirovinsko.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija