Jump to content

Taborski?


rozenica

Preporučene objave

dOBAR DAN SVIMA..

u skoro vrijeme kakva je situacija sa dotičnim gospodinom kaj se tiće odluka o umirovljrnju,,danas sam bio u Tvrtkovoj i veli gospođa da su mi papiri ok,,sve ima kak treba..ali da taborski sad odlućuje o svemu(imam hrvi,dragovoljac.20g staža)E sad ima tko da je u zadnjih mjesec dva bil tamo i kakve ste dramaturgije doživjeli tamo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rozenica je napisao:

dOBAR DAN SVIMA..

u skoro vrijeme kakva je situacija sa dotičnim gospodinom kaj se tiće odluka o umirovljrnju,,danas sam bio u Tvrtkovoj i veli gospođa da su mi papiri ok,,sve ima kak treba..ali da taborski sad odlućuje o svemu(imam hrvi,dragovoljac.20g staža)E sad ima tko da je u zadnjih mjesec dva bil tamo i kakve ste dramaturgije doživjeli tamo?

 

1.Ponašanje gorije nego prema psima lutalicama.

2.Šta god dobio u Tvrtkovoj on reže maksimalno.

3.Moraš(ako možeš)imati živce kao tenkovske sajle ili pucaš po šavovima kao ja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rozenica je napisao:

kaj to znači?ovo prv pretpostavljam(kao psi i da režu maksimalno)Kolko čekaš dugo njihovo riješenje,,kaj moraš kod njih osobno da te promotre?

 

Moje iskustvo je kako sam napisao,kak ne kužiš,isprovocirat će te maksimalno a dati minimalno.Ovo sa psima sam ti htjeo slikovito opisati njihov odnos spram ljudima a o "rezanju" sam htjeo reći da obično daju minimalno.Ali nemora baš tako i bit kod sviju da te neplašim možda ima i iznimaka.Riješenje nepišu oni nego tvoja područna služba mirovinskog osiguranja kad dobiju papire od njih iz MOBMS.

 

Dobit ćeš poziv da se javiš kod njih sa medicinskom dokumentacijom a onda čekanje nekoliko mjeseci do riješenja.

Ja čekam več 3 mjeseca i još ništa ali moj slučaj je malo složeniji za objasniti u par rečenica.Drži se stari moj,nada umire zadnja.SRETNO.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zkova je napisao:

meni su išli papiri 2x kod g.T,(2006/2007.g.)te je uvijek potvrdio što je došlo kod njega iz 1.st.lj.povjerenstva,eto jedno pozitivno iskustvo,ali politički pipci su sve zahvatili,te se radi- ne po lj.dok.vec po političkoj "komandi"-nažalost-:((

 

Meni je promjenio prof. u opću i podigo postotak (vezano uz rat )

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da pop84 ali pitanje je kada si dobio?

ja bi uskoro trebao tražiti opču i povečanje postotka vezanog za rat jer evo još malo pa će godina dana kako sam bio zadnji put na vještačenju'

ali jednostavno imam utisak da bih prije dobio na lotu nego nešto povojlnije za mene od mirovinskog čak i ako bi mi nešto dali to treba proći reviziju šta mi se čini nemoguća misija,a sve zato jer se radi ne po lj.dokumentaciji već po političkoj komandi-nažalost, kako reče kolega zkova a ja se složih.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kasper je napisao:

da pop84 ali pitanje je kada si dobio?

ja bi uskoro trebao tražiti opču i povečanje postotka vezanog za rat jer evo još malo pa će godina dana kako sam bio zadnji put na vještačenju'

ali jednostavno imam utisak da bih prije dobio na lotu nego nešto povojlnije za mene od mirovinskog čak i ako bi mi nešto dali to treba proći reviziju šta mi se čini nemoguća misija,a sve zato jer se radi ne po lj.dokumentaciji već po političkoj komandi-nažalost, kako reče kolega zkova a ja se složih.

 

Prošle godine u 4. mjesecu , a u pravu si politika radi svoje .Budi dosadan ne gubi živce , uporan , uglavnom sretno !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pošto je gospodin po čijem prezimenu nosi naziv ove teme,u mirovini od prošle godine,bilo bi vrlo interesantno znati da slučajno nije u invalidskoj mirovini ,opća nesposobnostza rad ,uzrok 100% rat ,prije 21.11. 2009.bez statusa hrvi ili sam ja previše sumnjičav.Pozdrav svim istinskim i poštenim hrvatskim braniteljima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ecwashere je napisao:

to što je u mirovini ne znači:

 

1. da nije u zasluženoj mirovini

 

2. da obnaša dužnost predsjednika povjerenstva i nadalje i

 

3. da vjerojatno ponekad poglada u "svoju" temu na ovom forumu

S ovim se slažem,skrečem pozornost na točku 3. od kolege,moramo pazit kaj pišemo :misli:
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija